Wakacyjne karty z życzeniami

Zanim przewrócisz oczami na mój blog o tematyce świątecznej, powinienem omówić, że ten post to podsumowanie kart Etsy, z których wszystkie wymagają wysyłki. Możesz mi podziękować, gdy twoje karty przybywają na czas na sezon wakacyjny!

Ostatni post Suzanne Dimma zawierał zdjęcie H&H na tablicy biuletynowej kartki świątecznej, która przypomniała mi, żebym zaczął wcześnie polować na lepsze karty w tym roku. Chociaż każda karta jest bardzo mile widziana (szczególnie w świecie bezosobowych e-kartek), szczególnie uwielbiam otrzymać oryginalną, ręcznie wykonaną lub dziwaczną kartę pozdrowienia pocztą. Dla niesamowitych i przebiegłych zawsze przeglądam Etsy. Oto niektóre z tego, co znalazłem:

Nic nie mówi Hipstera lepszego niż neon renifer. Te krzykliwe karty opracowane przez ForestgirlDesign są dostarczane w różnych kolorach. Czy nie byliby one wspaniałe jako zaproszenia na imprezę? Możesz koordynować koordynowanie całego koloru do jednej z tych kart! Zestaw 5, 7 USD.

Aby uzyskać znacznie bardziej wyrafinowany wygląd, pozdrowienia Whippet Happyhound oferują wygląd blokowy w starym świecie. Każda karta była ręcznie zabarwiona odrobiną czerwonego i zielonego. Zestaw 10, 13,50 USD.

Uwielbiam łatwy projekt. Ten oryginalny nadruk chrząszczy E.M.Papers dostarcza komunikat bez brokatu lub pomalowanego Świętego Mikołaja! Zamiast kart artystka zapewnia pdf jej projektu, który ma zostać wydrukowany w domu lub w lokalnych drukarkach. Zdjęcie PDF, 5,50 USD.

To wspaniałe, gdy karta przerywa czerwono-zieloną formę! Champagnepress rozwinął ten urok na papierze Kraft i dodał błyszczącego dotyku: ozdob kryształowy Swarovskiego na środku wytłoczonych płatków śniegu. Zestaw 10, 30 USD (lub kup jeden za 4 USD).

Jeśli jesteś frajerem krajobrazów w sezonie zimowym, VandaliastTreetPress sprzedaje jedne z najładniejszych współczesnych projektów, jakie widziałem. Obie karty pokazane powyżej zostały wykonane z procesem drukowania typerpress, który tworzy małe różnice w druku – dzięki czemu każda karta jest wyjątkowa! Obie karty, zestaw 12, 26 USD.

Na Etsy jest tak wiele dobrych projektów, że nie mogłem zacząć pokazywać ich wszystkich, więc poświęć sekundę (lub godzinę!), Aby spojrzeć sobie!

Kredyty fotograficzne: 1-6. Etsy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *