Nowy moduł wielofunkcyjny DFP-H02

Idrark dostarczył nam kilka swoich zdjęć (obecnie w produkcji) modułu interfejsu użytkownika wielofunkcyjnego-228 £ DFP-H02. To urządzenie jest zamiennikiem zakresu MFP i zapewnia ten sam kompleksowy zakres czujników, w tym poziom światła, temperaturę, wilgotność, PIR, cyfrowe wejścia do ogólnego przeznaczenia, transceiver IR i I/OU/O, ale podobieństwa się kończą.

„DFP-H02 ma nowy wygląd i zawiera wyświetlacz LCD z w pełni przygasonym podświetleniem RGB. Liczba przycisków została zwiększona, aby umożliwić pełne 10 -cyfrowe wejścia i programy programowe LCD. Zgodnie z ogólnym motywem przyciski są podświetlane z indywidualnie kontrolowanymi i ściemalnymi czerwonymi/niebieskimi diodami diodowymi. Nie tylko zapewnienie całkiem wyglądającego możliwości oświetlenia LCD i przycisków mogą być używane do dobrego wpływu na wskazanie kontekstowe i opinię na temat statusu spojrzenia.

Cztery linie wyjściowe napędu przekaźnika są teraz dostarczane za pomocą dwóch złączy z tyłu. Dostępna jest oddzielna wtyczka przekaźników z dwoma kanałami (XRM-001).

Podobnie jak wszystkie moduły Idrarka, funkcjonalność DFP-H02, w tym wyświetlana, jest konfigurowana przez użytkownika. Jednak domyślne zachowania i menu są dostarczane przez Cortex. Podobnie jak inne moduły wewnętrzne, wewnętrzne oprogramowanie układowe można aktualizować in-situ, co oznacza, że ​​nowe ulepszenia można łatwo przekazać istniejącym instalacjom klientów.

W zakresie czujników i kompleksowym interfejsem użytkownika DFP-H02 jest idealnym modułem głównym do umieszczania w głównych pomieszczeniach nieruchomości.

Ze względu na opóźnienia, które nękają ten projekt i potrzebę zaspokojenia zaległości w zamówieniach przed szerszym otwarciem dostaw, do tej pory reklama została wyciszona. Nasze główne strony internetowe nie będą aktualizowane o szczegóły DFP-H02 jeszcze przez kilka dni. Jednak czytelnicy zainteresowani dodatkowymi szczegółami mogą zapoznać się z wyprzedzeniem arkusza danych. Każdy, kto zainteresuje się zakupem tych modułów w najbliższej przyszłości, zaleca się skontaktowanie się z Idrarkiem z ich szacowanymi wymaganiami, ponieważ popyt na tym etapie jest już wysoki, a harmonogramy produkcji są napięte. ”

www.idrrek.com

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet otrzymywać te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *