Okazja: MPOW MAŁY PROJEKTU Multimedialny LCD (z kodem rabatowym!)

Bardzo niewiele osób rozważa konfigurowanie projektora dla swojego domu. Mieliśmy jeden na suficie pokoju AV w zautomatyzowanym domu, ponieważ 1999. Wtedy był to 50 -kilogramowy potwór CRT, obecnie jest to znacznie bardziej smukły romans LCD.

Bawiliśmy się dodawaniem projektorów w innych pokojach w domu, więc kiedy Mpow zapytał nas, czy chcemy wypróbować jeden z ich małych przenośnych projektorów multimedialnych LCD, nie możemy się doczekać, aby zdobyć to.

Po pierwsze, to nie jest 4K, a nawet HD Home Cinema Stunner. Podczas gdy będzie to kanał 1080p, jest to niedrogie urządzenie 800 x 480, które można trzymać w jednej ręce i zabrać ze sobą w dowolnym miejscu (208 mm x 168 mm x 78 mm – 944 g).

Organizować coś

Pudełko zawiera projektor, ołów zasilania, pilot (nie włożone baterie), prowadzenie HDMI analogowy telewizor kablowy AV i mały instrukcja.

Moja córka zadzwoniła do Shotgun, więc projektor wszedł do swojego pokoju. Wzdłuż przedniej krawędzi znajduje się regulowana stopa, która pozwala jej podnieść, ale może być konieczne dodanie książki lub coś pod nią, aby uzyskać najlepszy kąt

Jest mnóstwo we/wy – kliknij poniższy obraz – w tym wejścia HDMI i VGA. Projektor ma 18 -miesięczną gwarancję, a żarówka LED 1200 Lumens jest oceniana na „do 20 000 godzin”.

W użyciu

Aby przetestować rzeczy, które podłączyliśmy Chromecast, pomocne jest gniazdo USB 5 V (500 mA), aby zasilić go z najlepiej z tyłu projektora. Możesz podłączyć prawie wszystko, co może wyświetlić 1080p do HDMI lub ma VGA.

Wbudowany głośnik nie jest czymś, czego praktycznie można użyć, szczególnie nad dźwiękiem wentylatora. Prowadziliśmy telewizję kablową od gniazda słuchawkowego do wkładu sypialni Sonos i było idealne.

Korzystając z Plex przez Chromecast, oglądaliśmy kilka filmów, a także filmy na YouTube i stwierdzili, że obraz jest zaskakująco przyjemny i całkowicie użyteczny.

Właśnie przewidzieliśmy na ścianę sypialni, która działała świetnie. Specyfikacje cytują obraz 32 ″, gdy 1,5 m od ekranu idą do obrazu 120 ″ przy 3m, więc musisz wrócić ze ściany, aby uzyskać największy obraz ukośny.

Istnieje ręczne koło kciuka, aby dostosować zarówno fokus, jak i regulację Keystone (to wypacza obraz, gdy projektor nie jest prostopadły do ​​ekranu). Przyciski zdalnego sterowania są również powielane na urządzeniu.

Werdykt

Chociaż nie jest to fantazyjna maszyna HD, z naszym kodem rabatowym poniżej niewiele więcej niż cena niektórych inteligentnych żarówek. Jest to idealny sposób na zanurzenie palca w świecie projektora dzięki swobodne oglądanie filmów lub gry SD.

Oto szczegółowe informacje na temat korzystania z 10% kodu rabatowego, które MPOW wysłał dla zautomatyzowanych czytelników domowych, ale bądź szybki, ponieważ wygasa na koniec tygodnia.

Dostępne w Amazon

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1

Mały projektor, przenośny projekt home Clokowe z 6500 luksów, Projektor wideo Full HD 1080p …

262 recenzje

67,99 £

Kup na Amazon

2

Mały projektor, Vamvo YG300 Pro Portable Projector 1080p Full HD obsługiwany, projektor filmowy …

2762 recenzji

69,99 £

Kup na Amazon

3

Yaber Wifi pROISTOR MAŁY PROJEKTOWANY PROJEKTOR 6500 LUMENS 1080P FULL HD PROJEKTOR [EKREM PROJEKTORY …

2 509 recenzji

76,49 £

Kup na Amazon

Wystarczy kupić urządzenie w Amazon UK za pomocą tego linku, a następnie wprowadź kod TCNLDOA3 przy kasie (kod ważny do 30/10/16).

xmpow.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *