RFID House Automation

Pierwszy komercyjnie oferowany zestaw RFID skierowany na rynek automatyki domowej jest teraz dostępny…

„Ten starter RFID ustanowił zasadniczo wszystko, czego wymagasz zacząć od RFID, a także automatyzacji, niezależnie od tego, czy jest w domu, czy w biznesie. Zestaw obejmuje Homeseer v1.7.3, naszą wtyczkę RFID Applaption, jedną odmianę R500HA, czytnik RFID, a także przewód przełomowy R500HA z zasilaczem (także w Wielkiej Brytanii). Po prostu dodaj szereg długich różnorodności RFID identyfikuje z naszego wyboru w Internecie dla samochodów, ludzi, a także aktywów fizycznych.

Dostosowywany do IAUTOMate.com, a także aplikacji do automatyzacji domu, HA Edition R500 Długa odmiana RFID jest wykorzystywana w połączeniu z aplikacjami Homeseer lub systemami Crestron (sprzedawane osobno), a także jest szczególnie tworzone do wykrywania (lub braku) osób, pojazdy, a także aktywa osobiste. Odwiedzający R500 RFID (Identyfikacja częstotliwości radiowej) dostarcza w pobliżu pola lub długiej ochrony odmiany w czasie rzeczywistym wykrywania osób, zwierząt domowych, samochodów lub cokolwiek innego, co możesz określić za pomocą jednego z różnych tagów RFID. Dzięki aplikacji Homeseer możesz:

Kontroluj światła, HVAC, drzwi garażowe lub system bezpieczeństwa, gdy techniki pojazdu lub opuszcza dom.

Wykryj, czy samochód jest w garażu.

Wykryć osobę wchodzącą lub opuszczającą przestrzeń lub obszar.

Bezpieczeństwo ramienia lub rozbrojenia za pomocą prywatnego znacznika.

Automatycznie otwórz drzwi „zwierzaka”, gdy Twój zwierzak technikował drzwi.

Kontrola, światła, muzyka, a także temperatura

W oparciu o istnienie lub brak identyfikacji – ciesz się swoimi kumpli, bądź zaskoczony ogólnym komfortem, jaki masz w domu, gdy twoja atmosfera jest zgodna z tobą od miejsca do pokoju! Śledź miejsce pomocy domowej lub dzieci, logując się do systemu domowego z dowolnego miejsca na świecie.

Zostań powiadomiony e -mailem lub telefonem*, gdy dziecko dostanie dom ze szkoły.

Użyj alarmu identyfikacji z podobnymi potrzebami, które wymagają pomocy, a także dostarczyć im zarówno wskazówki dotyczące ostrzegania, kiedy mają trudności, a także do sprawdzania ich pod kątem normalnej, nieskrępowanej aktywności.

Hamuj wideo, audio lub inne kontrole, jeśli identyfikator nie jest obecny.

Śledź zasoby fizyczne, a także powiadomienie, jeśli ktoś został „usunięty” z obszaru. Zostań powiadomiony, jeśli rodzinne zwierzęta wędrują poza dostarczonym zakresem.

Brzmi czujnie, gdy młodzi wędrują poza dostarczoną odmianą lub wędrują w pobliżu zagrożeń, takich jak baseny, a także ulice.

Przypomnij o wyciągnięciu śmieci, jeśli śmieci może być nadal wykrywane w domu w śmieci.

Korzystając z opcjonalnego klawisza, zaloguj się, gdy nastolatki wychodzą, a także pokazują się w domu.

I dużo dużo więcej

www.iautomate.com

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, jak my na Facebooku lub zapisz nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości z wiadomości e -mail, bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *