Syn Lucy Liu ma najbardziej stylowy pokój zabaw, jaki kiedykolwiek widziałeś!

Gdy jej syn wchodzi w maluch, aktorka Lucy Liu wiedziała, że ​​nadszedł czas, aby przekształciła rzadki pokój w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku w salę zabaw dla dwuletniego Rockwella. Aktorka połączyła siły z projektantką Nicole Fisher ze studia na One King’s Lane, aby stworzyć wyrafinowaną przestrzeń z kojącą paletą kolorów, mnóstwem przechowywania, siedzeń i strefą rzemieślniczą. Kliknij, aby zobaczyć, jak znalazła idealną równowagę między przyjaznym dzieciakiem i dorosłym, i uzyskać inspirację dla własnych pokoi dla dzieci!

„To musiało być wyrafinowane – miejsce, w którym nie miałbyś nic przeciwko posiadaniu kilku kumpli na kieliszek wina”, mówi Nicole z projektu. Aby to osiągnąć, neutralna paleta została zwiększona o cieplejsze tony i tekstury.

Kamlak odczytu wyruszył na bok zawiera dwa stoliki gniazdowe i lampę w stylu z połowy wieku. Subtelne kolory są przynoszone z poduszkami do rzucania.

Maska w stylu plemiennym na ścianie została zawieszona, aby odzwierciedlić pragnienie Lucy do przestrzennego przedstawiciela wielu kultur.

Nawet Lucy wydaje się cieszyć się namiotem odtwarzanym między parą okien i sof.

Pluszowe zabawki znajdują się w koszyku w paski, utrzymując rzeczy zorganizowane bez kompromitującego stylu.

Wzorzysta tapeta jest idealnym tłem kolorowych zabawek wyświetlanych na czystych półkach, które najwyraźniej kradną program.

Otwarte pojemniki utrzymują zabawki w zasięgu ręki, a niskie półki trzymające farbę i kredowe flanki po obu stronach stacji papierowej Kraft, zachęcając do czasu rzemieślniczego.

Niektóre dzieła sztuki Rockwella zawieszone są kolorowymi spinami do bielizny na girlandach trójkąta, dodając osobisty akcent.

Oto Lucy z projektantką Nicole, pozuje przed gotowym projektem.

Kolory marokańskich koszy zawieszały się nad kominkiem, uzupełniają resztę wystroju tego kominka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *