Zapytaj projektanta: przestrzeń gościnna dla dwojga

Q. Chciałbym ponownie zrekudować moją sypialnię gościnną, aby była świeża, współczesna i oczywiście zapraszając dla gości. Mam dwa podwójne łóżka, których mógłbym użyć, czy to jest to dziwne?

– J.M., Vancouver (Aby przesłać własne pytanie, zobacz naszą stronę AKT ASK A Designer ™.)

A. Podoba mi się koncepcja podwójnych łóżek w pokoju gościnnym. Przypomina mi hotel, który jest rodzajem tego, co powinna się czuć przestrzeń gościnna – tylko o wiele bardziej osobiste!

Tapicerowane zagłówki to dobra metoda wniesienia miękkości do sypialni. Gotowe zagłówki podwójne mogą być trudne do znalezienia, więc możesz wymagać ich dostosowania. Utrzymuj je dostosowane – jak w naszym ujęciu motywacyjnym – wykorzystując pościel w ciepłym neutralnym, jak Paolo w płatkach owsianych (pokazanych) od Roberta Allena. Rurociągi lub nakładanie paznokci zapewnią im jeszcze więcej polerowania. Oprócz tego, że wymagasz tylko jednego ze stołów nocnych między łóżkami.

Sugeruję użycie pełnej/królowej kołdry zamiast bliźniaków; Będą one zbyt duże, jednak doda eleganckiego akcentu. Pokrywa kołdry w paskach, a także Shams (pokazane) z West Elm mają grube szare paski do uderzenia graficznego. Oprócz wprowadzenia jeszcze większego wzoru, warstwa rzuca poduszki na każde łóżko. Szukałbym tych w kolorze, który uzupełni szarość, na przykład pawi lazur, a także poduszki lazurowe kropkowane (oba pokazane) z Dwellstudio.

Lampa Beatrice (pokazana) Jonathana Adlera ma fantastyczną białą glazurę o wysokim połysku, która będzie wyglądać świeżo z nowym pościelą, a także kółkami geometrycznymi, aby kontrastować z paskami kołdry. Gładka kara w wodzie nocna (pokazana) ze skrzyni i beczki jest zawsze dobrym akcentem. Aby uzyskać dodatkową konsystencję, użyj tkaniny, takiej jak ta, którą odkryłem w Chinatown (pokazano), do czasopism Corral lub małego stosu książek.

Twoja obecna podłoga ma naturalne ciepło, jednak ściany wydają się nieco surowe. Pomyśl o malowaniu ich miękkim niebiesko-szary, takim jak Luminaria (ND031) (pokazana) przez Beauti-Tone, aby zsumować spokój, a także spokojną kopertę.

Zobacz znacznie więcej, zapytaj reakcje projektantów. Ponadto prześlij własne pytanie, ze wskazówkami z naszej strony zapytania projektant ™.

1. Lampka Beatrice, Jonathan Adler. 2. Tray, Tap Phong Trading Company. 3. Pokrywa kołdry w paski, a także Shams, West Elm. 4. Tkanina, Paolo w Oatmeale, Robert Allen. 5. Karafe przy łóżku, skrzynia i beczka. 6. Poduszki, od lewej: Peacock Azure, kropkowana krata lazurowa, Dwellstudio. 7. Farba, Luminaria (ND031), Beauti-Tone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *