Wybory redaktora: 6 wspaniałych koncepcji upiększania sypialni gościnnej

Stacey Smithers, redaktor stylu starszego STECE, dzieli się dokładnie, jak stworzyć kojącą oazę sypialni dla gości.

Podczas upiększania naszych domów pokój gościnny jest często ostatnim obszarem, z którym mamy do czynienia – a także nie jestem wyjątkiem! Ostatnio marzyłem o różnych programach, aby przekształcić własny obszar gościnny w zachęcające sanktuarium dla kumpli, a także rodziny. Oto kilka moich preferowanych pomysłów.

Na szczycie mojej listy pożądania: mural, który obejmuje całą ścianę za łóżkiem. Podoba mi się ten piękny akwarela, który jest wysadzoną wersją krajobrazu Ferdinand Hodler.

Źródło: Widok powierzchni

Produkty: Lake Thun, a także Mural Mountains Stockhorn, koszt różni się w zależności od wielkości.

Z takim muralem wytwarzającym wypowiedzi pomalowałem resztę przestrzeni w kojącym cieniu. Najlepiej teraz myślę o jasnoniebieskim Farrow & Ball’s Light Blue, który pięknie pokazuje naturalne światło.

Fotograf: Virginia MacDonald

Źródło: Wydanie Home & House luty 2015

Produkty: jasnoniebieski (22)

Projektant: Sloan Mauran

W przypadku pościeli chciałbym wyrzucić kołdrę zszywaną z toscany lnianej Tonic Living w Aqua, a także niektórych poduszek w śliwce, a także granatowych kolorów. Uważam, że te pościel wyglądałyby fantastycznie na wodnistym muriecie… wszystko miękkie, pogrążone i zachęcające.

Źródło: życie toniczne

Produkty: lniana toscany w Aqua, śliwki i marynarki wojennej

Inteligentne miejsce do przy łóżku to jeszcze jeden aspekt, który chciałbym sprowadzić. Ta nocna stolik z West Elm ma dwie przydatne szuflady, a także świetną ofertę do układania książek pod spodem. Idealnie byłbym lokalizacji po każdej stronie łóżka gościnnego.

Źródło: West Elm

Produkty: nocne stolik w połowie wieku w białym, 299 USD

Układanie dywanu naturalnego splotu jest szybką i prostą metodą aktualizacji miejsca, a także przy zaledwie 89 USD, uważam, że ten dywan 6’7 x 9’10 ”z IKEA to fantastyczny zakup. Nie obawiaj się, jeśli masz już dywan na liściasty – dywan, taki jak ten, doda najlepszą ilość warstw ciepła.

Źródło: Ikea

Produkty: Sinnerlig Dug autorstwa Ilse Crawford za IKEA, 89 USD

Wrzucenie oświetlenia w stylu vintage byłoby idealnym akcentem w moim pokoju gościnnym. Aby wymieszać, zainstalowałbym tę anodowaną lampę ścienną po jednej stronie Phillipsa, a także lokalizację tej lampy Lotte Bostlund z drugiej.

Źródło: Zig Zag

Produkty: lampa Lotte (po lewej), 225 USD, lampa ścienna Phillips, 295 USD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *