Alertme ogłasza niższą cenę Plus zestaw startowy

Innowacyjny UK Smart Home System i System Security System (patrz nasza obszerna recenzja) właśnie ogłosiła zmniejszoną miesięczną subskrypcję – w porównaniu z 11,99 £ do 9,99 £.

Zwiększyli także comiesięczny zasiłek SMS -ów od 20 do 50. Oprócz tego uruchomili nowy zestaw „Starter” w wysokości 149 GBP (poprzedni zestaw 399 GBP będzie teraz znany jako „Premium”). Starter wysyła piasty, czujnik ruchu i klawisz, ale jest usunięto GPRS i zapasowe baterii, aby zaoszczędzić koszty.

„Poprawiliśmy wartość miesięcznej subskrypcji, zmniejszając koszt z 11,75 £ do zaledwie 9,99 £ (w tym VAT), a poprzez zwiększenie liczby zawartych wiadomości tekstowych od 20 do 50. Obecni klienci zobaczą ulepszoną subskrypcję w ich następne miesięczne rozliczenia. Wszelkie dodatkowe teksty, które są następnie obciążane zaledwie 5 pensów.

Oczywiście nadal otrzymujesz kopię zapasową linku szerokopasmowego, dwukierunkowe połączenie pocztą elektroniczną, całkowicie bezpłatne aktualizacje oprogramowania, gdy pojawiają się nowe funkcje, logowanie wszystkich danych historycznych w Internecie, obsługa klienta między 9:00 a 21:00 7 dni w tygodniu i więcej .

Uruchomiliśmy nowy zestaw w cenie zaledwie 149 funtów o nazwie zestaw startowy. Jest to dodatkowe do naszego oryginalnego zestawu, który jest obecnie nazywany zestawem premium i kosztuje 399 £. Zestaw startowy składa się z piasty, czujnika ruchu i klawisza i jest optymalny dla każdego, kto mieszka w jednej lub dwóch sypialniach, lub na pewno każdy, kto chce zacząć od Alertme w najniższej możliwej cenie. Oczywiście można dodać do niego dowolną liczbę akcesoriów alarmowych.

Oprócz liczby akcesoriów, dwie inne główne różnice w stosunku do zestawu premium są to, że piast nie zawiera kopii zapasowej GPRS ani kopii zapasowej baterii, co jest w porządku, o ile twoje sieci i połączenie szerokopasmowe są dość niezawodne; A także jest sprzedawany z taryfą „Pay As You Go”.

Podobnie jak w przypadku telefonów komórkowych w przedpłacie, wyposażony jest w „doniczkę”, wypełniony już 50 SMS -ami. Następnie każdy wysłany tekst kosztuje 15p. Gdy garnek jest pusty, można go łatwo ponownie uzupełnić raportem kredytowym lub kartą debetową. Aby zamówić swój zestaw startowy, zadzwoń do nas pod numer 0845 200 2873 już dziś! ”

Alertme.com: nasza recenzja Alertme: nasz podcast alarmowy

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości za pośrednictwem wiadomości e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *