Nowy zewnętrzny ocena Bullet IP CCTV CAM

Wciąż jedna z naszych ukochanych odmian IP CCTV CAM-Y-CAM-ma teraz nowy model „Bullet”. Streaming Cam MPEG-4 to system Windows, Mac, a także Linux kompatybilny, a także ocenia IP66 dla zewnętrznego wykorzystania idealnego po wyjęciu z pudełka.

Ponadto ma przełączalny filtr IR, co wskazuje na utratę fioletowego odcienia poprzednich projektów podczas światła dziennego, jednocześnie zachowując niskie zdolności IR w nocy. Możesz nagrywać wideo na podstawie ruchu do regionalnej karty MicroSD oprócz e -maili, a także stillów FTP. CAM również tworzy MJPEG, a także 3GPP, a także obsługuje na przykład przesyłanie strumieniowe na iPhone, a także BlackBerry. System podłączył Ethernet 10/100, a także bezprzewodowy (802.11b/g) z obsługą WEP, a także WPA2… sprawdziłem wszystkie szczegóły…

„Łatwy w instalacji, podstawowy do obsługi, wysokowydajna CAM Bullet Y-cam działa niezależnie, bez wymagań z komputerem, w pełnym kolorze, a także nocnej oddziału na podczerwień. Zobacz, a także usłysz, w prawdziwym czasie, z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą dowolnego rodzaju komputera lub telefonu z obsługą Internetu. Jeśli wykryto jakikolwiek rodzaj ruchu, CAM może natychmiast wysłać wiadomość e -mail do migawki lub zarejestrować wideo na kartę microSD.

Kula Y-Cam również zawiera funkcje ekspertów utworzonych zarówno do aplikacji przemysłowych, jak i serwisowych-całkowicie odpornych na warunki atmosferyczne, odcinane IR Filtr do realizacji True/Day Night, dwustronne audio, POE (Power Over Ethernet), a także WiFi. Podobnie obejmuje opcjonalny wizjer słoneczny dla maksymalnej przełomu widzenia. Funkcje o wiele więcej szczegółów:-

Monitoruj, a także nagrywać wideo online, a także audio z dowolnego miejsca – możesz wyświetlić wideo online z szumem z zasadniczo w dowolnym miejscu na świecie, o ile masz komputer, przeglądarkę internetową, a także połączenie internetowe. Po podstawowym naciśnięciu przycisku możesz robić migawki, a także nagrywać wideo bezpośrednio na trudnym dniu komputera.

Wysoka wysokiej jakości wideo z szumem-Y-CAM tworzy wideo z maksymalną szybkością klatek na sekundę 30 klatek na sekundę wyświetlaną w rozdzielczości 640 × 480, w wyniku czego umożliwia usunięcie, a także gładkie zdjęcia. Ramka klatek natychmiast dostosowuje się do oferowanej przepustowości.

Szybka, a także podstawowa konfiguracja-ze względu na specjalną metodę, którą zaprojektowano Y-CAM, nie musisz już być „obserwowany w technologii”, a także korzystać z kamer wideo IP. Łatwa w użyciu procedura instalacyjna, a także intuicyjny interfejs internetowy umożliwia szybkie połączenie z kamerą w dowolnym momencie, a także z dowolnego miejsca.

Nocna widzenie w podczerwieni-kula Y-Cam wykorzystuje 12 diod LED w podczerwieni do dostarczania wysokiego poziomu „niewidzialnego” światła w ciemnych środowiskach. Inteligentne elementy światłoczujące mogą natychmiast włączyć diody LED w niskich warunkach oświetleniowych lub jednostka może wybrać „Widok światła księżyca”, który nałożył ramki, aby zwiększyć jasność (integracja ramki).

Filtr wycięty w podczerwieni – tworzenie prawdziwego dnia, a także nocnych zdjęć wysokiej jakości – światło podczerwieni jest filtrowane podczas pracy w ciągu dnia, aby stworzyć prawdziwą reprezentację kolorów obrazu. W nocnej operacji filtr jest eliminowany, aby umożliwić krzywkę pełne wykorzystanie możliwości noktowizyjnych.

W pełni odporna na warunki atmosferyczne dla niezawodnego wykorzystania na zewnątrz-kula jest pierwszą prawdziwą kamerą zewnętrzną z Y-CAM-jest całkowicie wodoodporna, a także chronione sznurki, a także uszczelki, aby zapewnić płynną operację.

Profesjonalne złącza klasy-Total with Power Over Ethernet, cyfrowe we/wy, a także 2-kierunkowe złącza audio, Bullet jest idealną opcją dla integracji systemów.

Wykrywanie ruchu informuje za pomocą wiadomości e-mail-Y-CAM zawiera korzystne narzędzia alarmowe, które zapewnią ci powiadomienie, jeśli zostanie wykryty jakikolwiek rodzaj ruchu. Ma wbudowane funkcje, które mogą tworzyć wyzwalacze alarmowe za pomocą wiadomości e-mail, a także publikując zdjęcia bezpośrednio na stronie internetowej. W przeciwieństwie do tradycyjnego wykrywania aktywności, Y-CAM wykorzystuje informacje wektorowe w celu znalezienia ruchu, w wyniku czego osiągnie znacznie lepszą niezawodność w stosunku do fałszywych alarmów.

Nagraj wideo lub ruch informację o karcie MicroSD do regionalnej kopii zapasowej
Korzystając z wbudowanego gniazda kart microSD, kula Y-Cam nie musi już być połączona z siecią lub siecią, aby przechowywać powiadomienia wideo lub ruchowe. Korzystaj z kamery w dowolnym miejscu, nawet odległych lokalizacjach, a także przechowuj wideo bezpośrednio do karty microSD, która jest następnie widoczna później w telefonie komórkowym lub za pośrednictwem połączenia z telewizorem lub komputerem. Jest to samodzielne wykrywanie, a także urządzenie rejestrujące.

Macintosh, a także kompatybilność Linux-kula Y-cam jest kompatybilna z Apple Macintosh, a także z powiązanymi urządzeniami. Osoby Mac mogą teraz przeglądać wideo online z audio (za pomocą QuickTime), zarządzać ustawieniami wykrywania ruchu w przeglądarce (za pomocą Adobe Flash), zrobić migawki z kanału online, a także lokalnie nagrywać nagranie (za pomocą QuickTime Pro). Dwukierunkowa funkcja audio pocisków nie jest oferowana do zarządzaniaD W systemach Mac osoby mogą słuchać tylko dźwięku.

Kompresja MPEG-4 dla zminimalizowanej przepustowości i przechowywania-w przeciwieństwie do wielu bardziej przystępnych cenowo projektów na rynku, Y-CAM wykorzystuje format kompresji MPEG-4. Jest to przydatny chipset, który osiąga wysokie współczynniki kompresji, umożliwiając strumieniowe strumieniowe obrazy gładkich ruchomych zdjęć.

Sprawdzanie mobilne – przy wsparciu MJPEG, a także 3GPP, CAM dostarcza widok online dla kilku platform, w tym MAC Apple Mac, a także gadżetów mobilnych, w tym iPhone’a, a także BlackBerry. Internetowy strumień Y-CAM można sprawdzić przy użyciu dowolnego rodzaju smartfona, który może odtwarzać strumienie kompatybilne z VLC, takie jak QuickTime, a także RealPlayer.

Dostęp do wielorakierników zysku i zabezpieczenia hasła-Y-CAM obsługuje nawet 16 jednoczesnych zdalnych użytkowników. Umożliwia to proste, a także skuteczne konferencje wideo z minimalną konfiguracją. Bezpieczeństwo haseł również zapewnia, że ​​nikt nie może uzyskać dostępu do kamer bez autoryzacji.

Zabezpieczona łączność bezprzewodowa-Y-CAM może połączyć się bezpośrednio do sieci lub Internetu, albo w sieci bezprzewodowej (802.11b/g) lub ponad 10/100 z dostarczonym kablem sieciowym. Cam Y-CAM wykorzystuje techniki szyfrowania, takie jak WEP, a nawet o wiele mocniejszy WPA, a także WPA2, więc możesz mieć pewność, że Twoja kamera będą dostępne tylko przez autoryzowanych użytkowników.

Kompaktowy styl-kula Y-Cam może być montowana na ścianie lub suficie, a także jest dostarczany z silnym wspornikiem połączeń do prostego wyrównania. ”

Y-cam: y-cam czarny sd

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *