#32: Rzeczy w naszym domu, których nie pokazujemy

To oficjalne: odcinek 32 Young House Love ma podcast, jest oficjalnie tutaj, a to są oficjalne notatki z programu. W odcinku w tym tygodniu słuchacz zapytał o niezwykłe praktyki lub dziwne rzeczy, które możesz odkryć w naszym domu, i skorzystaliśmy z okazji, aby wycofać zasłonę i zadzwonić: od niezwykłego podaży, które John trzyma w biurze do biura do biura do biura do biura Mylne przedmioty, które można znaleźć na naszej kanapie i w naszych szufladach kuchennych. Ponadto lokalny pośrednik w handlu nieruchomościami stawia kibosh w przebudowie sondy fantasy Sherry, a John dzieli popularnego robota domowego, który niestety nie spełnił naszych oczekiwań.

Możesz pobrać ten (bardzo oficjalny) odcinek z iTunes, Google Play, Stitcher i Tunein Radio – lub posłuchać go poniżej! Następnie użyj tej strony, aby sprawdzić dowolne linki, notatki lub zdjęcia, do których się odwołaliśmy. Uwaga: jeśli czytasz w czytniku kanałów, być może będziesz musiał kliknąć do postu, aby zobaczyć gracza.

Co nowego
Nasze ulubione filmy

Powyżej znajduje się kilka zdjęć referencyjnych naszej toalety, ponieważ nadal wygląda na to, z prysznicem/toaletą na najlepszych i głównym próżności po lewej stronie. Tak, wygląda na to, że mamy obok siebie dwie różne łazienki. podzielony przez ścianę. Ponieważ tak.

Poniższy plan piętra pokaże ci, w jaki sposób te dwa obszary są dziwnie rozdzielone, i nie możemy się doczekać rozwiązania (jedna wielka próżność z dwoma zlewami będzie o wiele lepsza niż dwa osobne z ścianą między nimi!)

A jeśli nie znasz garderoby, dodaliśmy do głównej sypialni naszego pierwszego domu, sprawdź ten post Ollllllld (ostrzeżenie: małe zdjęcia!)

Tymczasem oto post z znacznie więcej szczegółów na temat historii Johna z bieganiem, a także o jego ulubionym sprzęcie do biegania o tej porze roku: 1/2/3/5/5/5 / 7/8/9/10/11

Co nie jest

Oto krótki artykuł Elle Design z pełną listą 10 wieloma żalami projektów domowych Zillow

A oto niektóre z „żalu” Johna – a przynajmniej „cieszę się, że nie muszę tego więcej robić!” – Projekty. Podobnie jak budowanie pokładu w naszym ostatnim domu (który był o wiele bardziej wyczerpujący niż oczekiwano) i instalowanie nowych podłóg z twardego drewna na górze.

Pytanie słuchacza

Nie zapomnij, możesz zadzwonić z własnym domem „dziwactwem”, zostawiając nam krótką pocztę głosową pod adresem 571-4-yhlhap (571-494-5427)

Powyżej znajduje się zdjęcie szuflady ubrania Johna w biurze, a poniżej znajduje się ujęcie „Beargera” i jego kumpla, burgera.

I nie zapominajmy o skarpecie ryżu!

[Skarpetka ryżowa czai się gdzieś ukrywa się, ale wyobraź sobie rozdętą skarpetę pełną niegotowanego ryżu tutaj]

Kopiemy

W rzeczywistości mieliśmy 595 serii Roomba, która nie jest już sprzedawana (model podstawowy to teraz Roomba 650). Jeśli posiadasz Roomba, daj nam znać, co myślisz poniżej lub tweetuj nam swoje myśli! Wiesz, że naprawdę chcę domu pełnego robotów…

I sprawdź @The_Home_Edit, jeśli chcesz wypełnić swój kanał na Instagram o wiele bardziej zorganizowany z okiem na życie.

PSST- Szukasz czegoś, co wykopaliśmy w poprzednim odcinku, ale nie pamiętasz, w które notatki pokazowe należy kliknąć? Cóż, oto główna lista wszystkiego, co kopaliśmy ze wszystkich poprzednich odcinków.

Kupuj wszystkie sztuki w Minted.com/yhl i nowi klienci otrzymują 15% zniżki na zakup sztuki za pomocą kodu YHL15

*Ten post zawiera linki partnerskie*

Więcej wiadomości z młodej miłości domu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *