Do widzenia tajemnic-Yale wprowadza „mądrzejszy” Z-Wave Lock

Yale naprawdę ma nadzieję, że dni fretowania, że ​​zapomniałeś o tajemnicach, z wprowadzeniem ich nowej bezkluczowej Linked Z-Wave Wise Lock.

Ta nowa mądra blokada umożliwia zdalne uzyskanie dostępu do domu, z wyborem wykorzystania kodu PIN, niezbędnej karty, niezbędnego znacznika, zdalnego FOB, a nawet smartfona po połączeniu z systemem automatyzacji domu.

Kompatybilny z modułem bezprzewodowym Z-Wave lub modułem bezprzewodowym Yale, Linked Bezpośrednio rozwija część ogólnego rozwiązania Wise House.

Moduł Yale umożliwia osobom połączenie blokady z alarmem smartfona Yale, a także systemami CCTV, które można następnie zarządzać za pośrednictwem całkowicie bezpłatnej aplikacji Yale, podczas gdy moduł Z-Wave umożliwia łączność z kompatybilnymi systemami Wise House.

David Herbert, dyrektor ds. Postępu firmy Yale Wise Living, powiedział:

„Bezkluczowy Linked to druga mądra blokada, która dołączyła do naszego gospodarstwa domowego o powiązanych produktach w Yale Wise Living Range. Ta nowa edycja jest doskonałą mądrą usługą bezpieczeństwa i bezpieczeństwa drzwi drewnianych, a także uzupełnia model połączony z klawiszy Yale, który pasuje do PCV, a także drzwi kompozytowych. Mądra żywa odmiana została ustanowiona, aby zapewnić osobom pełne zarządzanie bezpieczeństwem ich domu, co z kolei obejmuje spokój. ”

Bezkluczowy połączony mądry zamek może być szybko, a także szybko dopasowany do większości drewnianych drzwi z ustawioną nocą 60 mm. Zaproponowano zakup od połowy sierpnia (RRP 150 £).

www.yalesmartliving.co.uk: Yale Keyfree Connected

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, jak my na Facebooku lub zapisz nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości przez e -mail, bezpośrednio do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *