Wideo: Genialna kontrola to niesamowity nowy inteligentny sterownik na ścianie ekranu dotykowego home

Genialny sterowanie jest niesamowitym nowym kontrolerem montowanym na ścianie z ekranem dotykowym, który jest kompatybilny z Sonos, gniazdem, inteligentnym, pierścieniem i innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi.

Amazon Alexa jest wbudowana, więc możesz prosić o wiadomości, sport i pogodę z każdego pokoju. Możesz także interkomem wideo między genialnymi jednostkami sterującymi, które są dostępne w 12 kolorach.

Wygląda na to, że czytelnicy Wielkiej Brytanii będą musieli poczekać na jednostki drugiej generacji, zanim będą mogli je zainstalować…

Czy to zadziała w Wielkiej Brytanii lub innych krajach? Niestety, nasz początkowy produkt jest wykonany dla 120 V, a nie konwencjonalny 240 V, który jest obecny w Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach. Musisz być na bieżąco z naszym następnym wydaniem!

Dla naszych Lucky USA czytelników genialny kontroler jest dostępny dla zamówienia w przedsprzedaży od 149,00 USD z prognozą wysyłki na późne lato 2017 roku.

Sprawdź wideo i linki poniżej.

Dodatki zawarte:

120 woltów, kontrola światła 5 amp, ściemnianie kompatybilne

Łatwe w użyciu suwaki dotykowe – po prostu przesuń w górę/w dół, aby włączyć/wyłączyć światła lub przytrzymać palec, aby przyciemnić

Czujnik ruchu, czujnik światła otoczenia i kontrola głosu

Wbudowane usługi głosowe Amazon Alexa

Aparat z fizyczną osłoną prywatności, zapewniając zdolność intercomu audio/wideo między dwoma lub więcej genialnymi elementami sterującymi

Możliwość łączenia się i kontrolowania obsługiwanych przez Wi-Fi Produkty inteligentnych domów

Sceny konfigurowalne, aby zapisać swoje ulubione ustawienia

Genialna aplikacja mobilna (dostępna na wysyłce na iPhone i Android)

www.brilliant.tech

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *