Woodnie Remote Rebrands jako łatwa kontrola – dodaje nowe funkcje

aplikację, która zamienia iPhone’a lub iPada w niezwykle potężny uniwersalny kontroler, Roomie Remote ma teraz nową nazwę, prostą kontrolę.

Łatwa aplikacja kontrolna powinna zostać dzisiaj wdrożona w sklepie z aplikacjami i jest teraz bezpłatna.

„Wcześniejsze zakupy raportu kredytowego dotacji aplikacji dla pakietu 3 urządzeń (niezależnie od tego, czy pierwotnie kupiłeś 2 lub 3.) dla nowych użytkowników, jeden odtwarzacz multimedialny lub ustawienie najlepszych urządzeń można dodać bez przewodników przed zakupem”.

Wraz z uruchomieniem pojawia się szereg nowych i ulepszonych funkcji, w tym obsługę wielozadaniowości iPada oraz nową aplikację Apple View, która korzysta z cyfrowej korony do kontrolowania głośności telewizji. Sprawdź pełne szczegóły poniżej.

Nowe funkcje z łatwą usługą lub usługą współlokatorką:

Aplikacja WatchOS 2: Całkowicie ponowne, łatwa kontrola Apple View to główny skok do przodu w celu ułatwienia użytkowania i szybkiej dostępności kontroli AV i automatyzacji (WatchOS 2 jest wymagana. tom.

Centrum powiadomień: rdzeń obecnego wirtualnego pilota jest teraz oferowany w Centrum powiadomień iOS, w tym górny pasek, podkładka kierunkowa i podzbiór padu.

Foldery DIRECTV DVR: Nagrania DVR są teraz organizowane według programu.

Obrazy Dropcam: Wyświetl odświeżone zdjęcia dla wszystkich dropcamów.

Bezpieczne parowanie: w połączeniu z łatwym synchronizacją (wcześniej współlokatorski agent) synchronizacja konfiguracji jest teraz zabezpieczona wyraźnie zatwierdzeniem nowych członków z istniejących odblokowanych członków.

Nowe funkcje z łatwą obsługą:

Dostęp do zdalnego: wszystkie polecenia, działania, a nawet informacje zwrotne do i z urządzeń działają teraz zdalnie poza siecią lokalną, gdy są bezpiecznie sparowane z łatwą synchronizacją.

Nowe funkcje:

IPAD MULTASKING: Liczne ulepszenia iOS 9, w tym obsługa wielozadaniowości iPada. Zmień rozmiar automatycznie, aby zajmować tylko część ekranu na obsługiwanych urządzeniach iOS.

Spotlight: Działania są teraz indeksowane na twoim urządzeniu, umożliwiając wyszukiwanie i wykonywanie aktywności ze strony wyszukiwania iOS na iOS 9.

Sonos Favorites: teraz dostępny za pośrednictwem Sonos Media Guide.

Ulepszenia:

Link Dropbox: łatwa kontrola wymaga teraz tylko wystarczającej zgody, aby uzyskać dostęp do dedykowanego folderu aplikacji znajdującego się w Dropbox w aplikacjach> Łatwa kontrola. Ponieważ starsze wersje wymagały pełnego dostępu do Dropbox, zanim Dropbox pozwolił na ograniczony dostęp, konfiguracja powinna zostać przeniesiona do nowej lokalizacji ręcznie lub przez nową kopię zapasową. Należy przywrócić dowolny link do Dropbox z wcześniejszej wersji.

Plex Pass zgodność: najnowsza wersja Plex wymagająca uwierzytelniania jest teraz obsługiwana.

WEMO Discovery: Urządzenia Belkin WEMO zaktualizowane do najnowszego oprogramowania układowego są teraz automatycznie odkrywane.

PEŁNE PEŁNE PROJEKTY: Edytor oferuje teraz możliwość dostosowania całego ekranu za pomocą zmapowanych zdalnych i dostosowanych przycisków na ekranach iPada.

Tivo wiele połączeń: Stary protokół Tivo nie jest już używany z modelem Roamio/Premiere, umożliwiając w ten sposób wiele jednoczesnych połączeń.

Uruchomienie wybierania: aplikacje w wielu telewizorach i odtwarzaczach multimedialnych mogą być teraz uruchamiane przy użyciu Protokół Wybieraj za pośrednictwem polecenia uruchamiania aplikacji +wybier.

SimpleControl.com: Nasz wywiad z Will Price

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości z wiadomości e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *