W ustronnym meksykańskim odosobnieniu artysty

siedzącym na wzgórzu z widokiem na góry Sierra La Laguna w pobliżu sugestii Baja w Meksyku leży dom artysty Vancouver Patricii Larsen. Z Oceanem Spokojnym w oddali, a także kilometkami pustyni pomiędzy, prostym domem betonowym i plasterowym o powierzchni 1300 stóp kwadratowych, znajduje się 45 minut poza Cabo San Lucas. Struktura spartańska jest tak sympatyczna z brutalnym urokiem tego otoczenia, że ​​wydaje się być integralną częścią jego otoczenia – obserwacją, która powoduje, że Patricia się uśmiecha. „Chciałem wyglądać, jakby była częścią ziemi” – mówi. Architekt Julio Gomez, młody meksykański projektant z Oaxaca, który podzielił się swoją estetyką, pomógł jej stworzyć dokładnie to, co sobie wyobrażała: „Współczesny dom z czystym, nowoczesnym, ponadczasowym uczuciem”. Kliknij, aby wejść do zapierającego dech w piersiach domu.

Aby pomóc w wtopieniu w środowisko, dom został pomalowany na kolor, który ostrożnie pasuje do Ziemi, a także rzadki ogród koncentruje się na rodzimych roślinach.

Dla niezwykłego kontrastu z wyraźną prostotą wiklinowej Fazy, Patricia odbarwiła surowe ściany gipsowe w przestrzeni studia na świeżym powietrzu z mieszanką błota, grafitu i tynku. Stół jest zbudowany z przystojniczego drewna, które odkryła, a także nakłada cegły jako bazę. Aby pasować do naturalnego nastroju wystroju, dziecko Patricii wyciągnęło siedzenie z regionalnej liny dla starego metalowego krzesła Acapulco.

Miejsce żywe, jak i jadalni są podzielone przez kominek z duościowego cegieł w środku. Otwarty plan domu, a także neutralna kombinacja ułatwia zmianę mebli z jednej przestrzeni na drugą. Od niechcenia podłożony pod łatwym stołem do jadalni wiejskiej dywan z osłoną jest całkowicie zsynchronizowany z rustykalnym wystrojem.

Otwarte półki w przestrzeni życiowej służą zarówno jako magazyn, jak i ekran do kolekcji meksykańskiej ceramiki Patricii, a także naturalnych artefaktów.

W salonie materiały są swobodnie warstwowe – drapiąc szafę, rzucane na sofę, aby uzyskać niechlujny wygląd.

W przestronnej kuchni niezmiennie zabytkowe szafa, a także proste, otwarte półki przechowują naczynia, miski, a także przyprawy.

Surowy zlew kuchni jest współczesny, ale podobny do starych wiejskich domów.

Winiety Patricii Fashions wokół jej domu z świec, ceramiki, a także własne dzieła sztuki.

Zaciemnienie ścian wytwarza poetycką intymność w sypialni, podobnie jak siatka komarów, co jest koniecznością w tej części świata. Dywan vintage zmiękcza uczucie szorstkich betonowych podłóg pod stopami. Patricia rzuciła się na latarnię, drapując ją zarówno w gałęzie, jak i biżuterii.

Opracowano łatwe, ale cudowne ręczne ubrania w garderobie Patricii, a także wykonane przez nią, a także oferowane lokalnie pod marką Campesino, która implikuje chłopa. Linia obejmuje również oświetlenie, a także artykuły domowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *