Wewnątrz Brooklyn Brownstone z Remodelisty Francesca Connolly

New York Brownstone ma to wszystko-okazałe listwy, sufity niebiańskie i ogromne miasto w idealnie symetrycznych progu. Istnieje wiele przykładów do pożądania, od innowacyjnego innowacyjnego reżysera Jenny Lyons, po popularnym Brownstone Sarah Jessica Parker, jednak jest to współzałożycielka Remodelista, Francesca Connolly z 1870 roku, który naprawdę oddaje dzisiejszy zeitgeist. Pokazując swój własny zindywidualizowany, a także styl, blogerka, która została zaprojektowana w Darling’s House jest najlepszą parą spektakularnych, a także skromnych, wyselekcjonowanych i cofniętych, vintage, a także nowoczesnych.

Uzyskała nieruchomość mieszkalną lub komercyjną Brooklyn Heights 19 lat temu, a także przekształciła ją z dziewięciu mieszkań podobnych do Warrena w dupleks, a także wiele lat później w mieszkanie jednorodzinne. Na szerokości 26 stóp jest to słodki kawałek oryginalnej posiadłości w Nowym Jorku, a także najlepszy element naszego zbiorowego pragnienia. Rozejrzyjmy się, prawda?

Wiele osób używa terminu Brownstone w odniesieniu do ogólnie Nowego Jorku. Dokładniej, jest to ceglany budynek, który jest skierowany przez Brown Sandstone, wiele prawdopodobnych wydobywanych w Portland w Connecticut. Brownstone ostatecznie był widoczny, gdy uroczy ruch sprawił, że ciemniejsze materiały były modne. Wcześniej granit, marmur i wapień były wybranymi materiałami. W 1860 roku Brownstone zmieniał umowę z Nowy Jork.

Eksprawne, łukowate drzwi wpisowe są normalne w stosunku do najładniejszych hali rowerowych w Nowym Jorku, a także stanowią ogromne pierwsze wrażenie. Francesca włożyła najważniejsze renowację domu w ręce projektanta Stevena Harrisa. Współpracując ze swoim partnerem, projektantem wnętrz Lucien Rees Roberts, przyniósł, a także zmodernizował pięciopiętrowy dom, a nawet odtwarzając przednią boks na podstawie historycznego obrazu Brownstone z lat 30. XX wieku. Wewnątrz krwawe oprawę światła Alvara Aalto naśladuje linie drzwi. Vintage Bench pokrytą mohair, duże lustro, a także pływającą półkę równowagi obszar z gładko bezpośrednimi liniami.

Chrupiące białe ściany pozwalają przystojnemu drewniane boazerie, a także rzeźbiony banistek na reflektor na korytarzach. Na szczęście, podczas poprawy Brownstone’a do dziewięcioosobowego mieszkania, oryginalna stolarka została zachowana. Wygląda na to również skradzione z przednim salonu (Brownstone mówią o „salonie”), a także kuchnię, gdy Steven otworzył projekt dla lżejszego, przestronnego wyglądu, który jest nadal autentyczny. Kiedyś poruszające się drewniane drzwi kieszeni zamknęłyby przednią salon, a także jadalnię.

Właściciele domów wystarczająco dużo, aby nadal mieć oryginalne kominki Brownstone – a także kieszenie głębokie, aby przywrócić je, jeśli zostały pomalowane lub uszkodzone – są natychmiast obdarowane królewskim punktem centralnym. W przednim salonie oryginalny rzeźbiony mantel został sparowany z skomplikowanym żyrandolem-vintage Broadway Prop-a także gra standardową funkcję pokoju jako formalną zabawną przestrzeń. Aby zrównoważyć tę wielkość, wygodne, nisko położone meble, takie jak sofa tapicerowana w szary mohir, upewnij się, że salon jest zachęcającym miejscem do spłaty książki lub drzemki w popołudniowym słońcu.

Nawet zagorzali minimaloniści stają się nieco słabi na kolanach na widok oryginalnych listwy z tynkowym Brownstone. Kiedy skorupa przestrzeni jest taka udoskonalona, ​​meble nie wymaga, aby działać równie trudne ani były równie obfite. Steven, a także Lucien starał się o ciężką skalę oryginalnych gzymsów, a także listwy, jednak uprościli swoje style do dodatkowych prac w Buy, aby wyprodukować czystsze linie. Wcześniejsze przywrócenie, a także przyczyniły się do wcześniejszego renowacji okna w stylu przemysłowym, a także drzwi, a także zawierają kontrast z historycznymi szczegółami.Opracowanie wąskiej kuchni w domu może wydawać się niezwykłe, jednak posiadanie go na poziomie salonu znacznie lepiej pasują do obecnej funkcji kuchni jako centrum domu. Kiedy dom został zbudowany, strefa kuchni zostałaby znaleziona na poziomie ogrodu.

„Ale potem kosztujesz dużo czasu na najciemniejszym dolnym piętrze”, stwierdza Francesca o swojej decyzji o przeniesieniu go do tego miejsca, który prawdopodobnie po rozkładzie miała tylko spiżarnię kamerdynera. Styl jest zdecydowanie nowoczesny, z gładkimi szafkami Corian, marmurami Statuario, a także ścianami pokosowanymi w marmurowych płytkach Thassos. Jest to morze czystego, uspokajającego białego podgrzanego przez podłogi drewniane w połowie tona, a także ścianę szklanki prowadzącej do patio.

Niedobór Brownstone nie wynika z jego sufitów wywołujących zawroty głowy. Steven wskazuje swoją wysokość na 14 ′ – wystarczającą ilość, aby zmiana żarówki była niewielka odwaga, nawet na górnych piętrach. Podstawowa sypialnia wciąż jest relaksująca, dzięki jasnoniebieskiemu ścianom (60-40 mieszanki szklanej pantofli Benjamina Moore’a, 1632, a także chmur White, OC-130), a także aksamitną szezlonkę położoną obok kominka .

Jeśli naturalne światło jest domem, które jest dużym cudownym zasobem, nie ma wątpliwości, że Brownstones okazało się preferowanym miejscem na wszystko, od filmów po sesje mody. Windows głęboko wystarczą do żaluzji okiennice, aby starannie złożyć w przestrzenie wypełniające ramy z słońcem. W jednej z mniejszych sypialni łóżko platformowe, ustawione nisko, zachowuje pełny widok okna.

Nowoczesne aktualizacje zapewniają wyrafinowane kości niesamowitą przewagę. Rezultatem jest dom, który nie symuluje stylu epoki, jednak interpretuje go na dziś. Wysokiej klasy złączki w podstawowej sali prysznicowej kontynuują ten system kontroli, a także salda. Poszelek prysznicowy poszerzony w celu wypełnienia wolnego pokoju, jest wystarczający, aby kształtować obfity, szklany prysznic. Metalowa rama zapewnia jej dopasowany wygląd, a szklane panele wpuszczają dużo światła. Płytki marmurowe Thassos zakrywają ściany, a na podłodze jest o wiele bardziej wzorzyste marmur Statuario.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *