Dużo ADY O Windows

Wszystkie moje inspiracyjne ujęcia (takie jak ta winieta z portfolio internetowego nowojorskiego projektanta Sara Story) mają duże oszałamiające okna, które dają możliwości uroczych zasłon, okiennic, obudów i innych. W mojej piwnicy mam dokładnie odwrotnie: jedno okno 20 x 16 cali. Jak wspomniałem wcześniej, ma to efekt krzywki otworowej – jednego małego miejsca, w którym naturalne światło znajduje go w mojej piwnicy.

Oto rzecz: kiedy masz tak mało do pracy, prawie utrudnia to decyzję. To musi być w porządku. Jeśli jest zbyt ubrany, proporcja będzie wyłączona; Jeśli nie wystarczy, wygląda to jak jakieś tanie małe okno piwnicy. Co oczywiście tak jest.

Uwielbiam myśl o takiej migawce przez projektanta Kay Douglass. Może być otwarty przez cały czas, ale nadal wyrasta przez okno i nadać mu trochę architektonicznego (duże słowo na małe okno) i kilka szczegółów za pomocą wielkich zawiasów:

Kolejną myślą jest zawieszenie pręta z sufitu w małej zatoce, w której znajduję swoje małe okno, i wyrównać je w sheer lub chrupiące białe lniane panele, aby wyglądał jak dość mały zakątek. Opieram się na ostatnią opcję, biorąc pod uwagę, że ta piwnica Reno nie dała mi wielu okazji do przyniesienia ładnych, więc nawet efekt zmiękczający niektórych paneli lnianych byłby mile widzianą zmianą.

Czy ktoś tam ma boleśnie małe okna? Jak je ubrałeś?

Kredyty fotograficzne:
1. Projekt Gramercy Park Sara Story
2. Meg Crossley
3. Kay Douglass Project, Fotografia Simona Uptona, opublikowana w House Beautiful

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *