Wtyczki XAP dla Cebotics Housebot

Edward Pearson uruchomił nowe wtyczki XAP dla Cebotics Housebot, które pozwala oprogramować działać z dowolnym urządzeniem obsługującym XAP w sieci automatyzacji domowej, takich jak systemy oświetleniowe, w tym C-Bus, Dynalite i DMX; 1-przewodowe monitorowanie temperatury/pogody; serwery audio takie jak squeezecenter; Identyfikator dzwoniącego i więcej. Czytaj dalej, aby uzyskać specjalną ofertę ograniczoną 20% zniżki dla automatycznych czytelników domowych.

Jeśli nie jesteś świadomy HouseBot przez CeBotics, jest to niedroga aplikacja do kontrolera HA dla systemu Windows, która umożliwia monitorowanie i sterowanie światłami, urządzeniami, sprzętem A/V i znacznie więcej przy użyciu dostosowywanych interfejsów graficznych dla komputerów dotyczących komputerów dotykowych i bezprzewodowych PDA . Housebot zawiera intuicyjny silnik skryptowy zadań, w którym tworzone są zadania za pomocą czarodzieja punktowego i kliknięcia dla wyrafinowanych zdarzeń bez ręcznego programowania.

Wtyczki XAP dla HouseBot autorstwa ERSP-Design to nowe oprogramowanie, które pozwala HouseBot pracować z dowolnym urządzeniem obsługującym XAP w sieci automatyzacji domowej. Instalacje Housebot z obsługą XAP mogą współpracować z serwerami audio, takimi jak SqueEZEcenter;
systemy oświetleniowe, w tym C-Bus, Dynalite i DMX; 1-przewodowe monitorowanie temperatury/pogody; Identyfikator dzwoniącego itp.

XAP może być również używane do integracji Housebota z innymi platformami automatyki domowej, takimi jak Homeseer i komfort dostarczający interfejsy użytkowników, które mogą wyglądać tak dobrze, jak te z wysokiej klasy twórców za ułamek
Cena £.

Wtyczka XAP dodaje dodatkowe urządzenia do Housebot:

Interfejs sieciowy XAP – inteligentny interfejs sieciowy, który konstruuje dynamiczny widok sieci urządzeń XAP. Może automatycznie skonfigurować HouseBot dla dowolnego urządzenia XAP Basic and Control (BSC) w sieci.

Urządzenie XAP Listener – słucha wszystkich wiadomości wysyłanych przez urządzenie XAP Automatycznie tworzenie właściwości HouseBot dla otrzymanych wiadomości XAP.

Urządzenie XAP Sender – Wyślij dowolną wiadomość XAP. Zdefiniuj strukturę wiadomości za pomocą właściwości niestandardowych HouseBot.

Urządzenie binarne XAP BSC – Podstawowa kontrola włączania/wyłączania dla przełączników, przekaźników itp.

Urządzenie na poziomie XAP BSC – Kontrola analogowa za pomocą poziomu liczbowego dla ściemniaczy, sterowania głośnością itp.

Urządzenie strumieniowe XAP BSC – wejście lub wyjście tekstu lub informacji numerycznych.

Wszystkie są w pełni kompatybilne z innymi urządzeniami Housebot. Można je scenariusz, używane w wyzwalaczych i zadaniach, a także w pracy z graficznymi narzędziami do tworzenia zdalnego sterowania Housobot.

Housebot można zbadać bezpłatnie przez 30 dni (odwiedź www.housebot.com) i kosztuje zaledwie 69 USD za pełną licencję. Wtyczka XAP może być używana w trybie próbnym z ograniczoną liczbą urządzeń dla dowolnego okresu; Nieograniczona wersja kosztuje zaledwie 10 USD. Sprawdź www.erspearson.com/xap/housebot.

Specjalna oferta dla czytelników Automatedhome – Kup wtyczki XAP dla Housebot w dowolnym momencie przed 10 listopada 2008 r. I otrzymaj kupon zniżki za 20% zniżki na cenę samego domu – robisz matematykę! Edward Pearson, ERSP – Design, London.

www.erspearson.com/xap/housebot

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości za pomocą e -maila, prosto do swojej skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *