Kontroler RTI Launch XP-8

wśród paneli dotykowych i wodoodpornych pilotów wprowadzonych niedawno w ISE były dwa nowe wydania RTI. -„Kontroler XP-8. XP8 jest nowym procesorem sterującym o znacznie większej mocy i portach we/wy niż jakikolwiek poprzedni kontroler RTI.

Szybki system operacyjny MPU, system operacyjny w czasie rzeczywistym/wielozadaniowość i możliwość rozbudowy sprawiają, że XP-8 jest najlepszą opcją dla projektów na dużą i złożoną. RTI są teraz mocno obsługujące opcje zdalnego sterowania projektami komercyjnymi. Dzięki ich konkurencyjnie wycenianym ekranom dotykowym i dotykowym, RTI jest bardzo konkurencyjną alternatywą dla innych dobrze ustalonych systemów sterowania dla sal konferencyjnych i innych projektów korporacyjnych…

Oprogramowanie do projektanta integracji. Nagradzane oprogramowanie do projektowania i programowania systemu zostało przemianowane na „Integracja Projektant 6.0” i ulepszone, aby dodać nowe panele i wiele, co ważne, konfiguracja nowego kontrolera XP-8. Ten krok wspomaga zaangażowanie RTI w opracowywanie nie tylko telefonów i kontrolerów kina domowego oraz stał się ciężkim graczem w branży automatyki mieszkaniowej na dużą skalę.

Główne funkcje zawarte teraz w oprogramowaniu Integration Designer 6.0:

RS-232 Biblioteka i menedżer biblioteki

Zaktualizowana biblioteka IR

Harmonogram wydarzeń

Bezpieczeństwo, aby zatrzymać nieautoryzowane przesyłki z urządzeń

Cztery nowe szablony składające się z około 4000 nowych kolorowych grafiki

Pliki podglądu i projektowania wiadomości e -mail

Ulepszony edytor makro systemu

Integration Designer to potężny, łatwy w użyciu pakiet oprogramowania oparty na systemie Windows, który umożliwia programowanie całego systemu sterowania RTI z dowolnego komputera. Dostarcza szeroką gamę potężnych narzędzi, aby proces programowania był szybki i łatwy.

Łącząc gamę dłoni i pilotów w ścianie z XP-8, dostarcza integratorom bardzo konkurencyjnie i przyjaznym dla użytkownika rozwiązania.

www.rticorp.com: www.aventure-europe.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *