Jaki rozmiar powinien być w moim dywanach?

Dywaniki dodają komfortu, a także wizualną stopę zainteresowania w przestrzeni, a także pomagają ujednolicić jego wyposażenie. Jednak zanim kupisz, uważaj: jest to jeden obszar ozdoby, w którym rozmiar, a także miejsce do umieszczania. Zastosuj się do tych wytycznych, aby zagwarantować, że twoje dywany wywierają największy wpływ.

Uwaga: jeśli dywan się nie dotarł pod wszystkimi meblami w centralnym miejscu pokoju, jest równie mały.

We wspólnym pokoju życiowym lub domowym:

Dywan powinien być proporcjonalny do przestrzeni podłogowej pokoju. Idealnie byłoby pozostawić równą ilość podłogi wokół niej, na przykład dwie stopy za dywan ze wszystkich stron. Dotyczy to niezależnie od wyzwań, takich jak paleniska kominkowe, grzejniki, a także meble ustawione na ścianie.

Jeśli nie możesz tego osiągnąć, alternatywą jest lokalizację dywanu, aby zapewnić, że osiągnie on pod wszystkimi lub wieloma meblami w środkowym obszarze miejsca, aby zjednoczyć układ siedzący. Jednak nie jest konieczne, aby tylne nogi sof lub krzeseł usiadły na dywanie.

Nie powinno być znacznie więcej niż dwie stopy pustego dywanu poza meblami. Jeśli, gdy planuje się plan siedzenia, za sofą lub krzesłem znajduje się znacznie więcej niż dwie stopy dywanu, ustaw stół, aby wypełnić pustą przestrzeń.

W jadalni w większym pokoju:

Jeśli Twoja jadalnia jest częścią większej przestrzeni- być może jest to duża przestrzeń śniadaniowa w kuchni- jej dywan powinien przedłużyć krawędzie stołu o 18 do 24 cali z każdej strony. Idealnie byłoby, gdyby krzesła powinny usiąść na dywan, nawet gdy odsuwane od stołu.

W zintegrowanej jadalni/jadalni:

Dokładne same wytyczne dotyczące rozmiarów i umieszczania dotyczą dywanów w przestrzeni otwartej lub podwójnej funkcji, w których do definiowania unikalnych przestrzeni, prawdopodobnie w przestrzeni mieszkalnej, a także w przestrzeni życiowej. Zgodnie z wytycznymi dotyczącymi życia, a także jadalni; Tylko upewnij się, że między dwoma dywanami jest pewien obszar.

W sypialni:

Użyj dokładnie tej samej wytycznych jak w salonie: Wybierz dywan, który pozostawia około dwóch stóp gołej podłogi na krawędziach. Jeśli jednak twoje łóżko nie jest skoncentrowane w przestrzeni (i tak jest zwykle), centrowanie dywanu pod łóżkiem może wyglądać niezręcznie. Alternatywnie użyj dwóch lub trzech mniejszych dywanów w sypialni- po jednej z każdej strony łóżka, a także jednej trzeciej na końcu łóżka- zamiast jednego dużego dywanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *