Smart Home Show otwiera się dzisiaj

Smart Home Show otwiera dziś swoje podwoje w NEC w Birmingham. Program trwa do niedzieli 13 kwietnia i otwiera się od 10.00 do 17.00 dziennie i jest dołączony do krajowego programu budowlanego i remontowego. Będziemy na pokazie jako zwykle i opublikujemy naszą recenzję i filmy w przyszłym tygodniu…

„W przypadku życia zaawansowanych technologii-witamy w domu XXI wieku. Tutaj oświetlenie może zmienić nastrój. Elektroniczna rozrywka elektroniczna nabiera zupełnie nowego wymiaru-a dotyk przycisku sprawia, że ​​Twój dom jest uspokajająco bezpieczny. Występ z najlepszymi produktami, takimi jak Bose, Crestron, Denon i Sonos, znajduje się w NEC w krajowym programie budowlanym i remontowym.

Cokolwiek chcesz osiągnąć, znajdziesz wszystkie najnowsze produkty na Smart Home Show. Do wyboru będzie wiele głównych marek, a wiodący eksperci branżowi są gotowi podzielić się swoją wiedzą. Przyjdź i odkryj świat technologii dla twojego domu – cyfrowy dom jest obecnie niedrogą rzeczywistością.

Poznaj firmy specjalizujące się w:

Rozrywka z wieloma pokojami

kino domowe

komponenty audio i wizualne

systemy oświetleniowe

Systemy kontroli klimatu

systemy bezpieczeństwa

Systemy telekomunikacyjne/ interkomu

Panele kontrolne dotyku

Zdalny dostęp/monitorowanie

Systemy okablowania, bezprzewodowe,

Dystrybuowany dostęp do Internetu

Planowanie, konsultacje, instalacja, nowe technologie i inteligentne urządzenia

Bezpłatny program seminarium – bezpłatny program seminarium odbywa się podczas pokazu i możesz nauczyć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o domach cyfrowych, w tym podnoszenie wskazówek, jak stworzyć kino domowe, jak stworzyć Ultimate Home Office i jak zintegrować Twoje systemy Hi-Fi. Miejsca nie mogą być zastrzeżone i oparte są na zasadzie pierwszej niniejszej obsługi. Aby uzyskać pełny program seminarium, kliknij tutaj.

Obszar funkcji „Spotlight” – Smart Homes – Uzyskaj bezpłatne bezstronne porady od ekspertów branżowych, którzy będą pod ręką, aby dzielić się swoją wiedzą i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Od projektowania, po planowanie, po instalację, niezależni doradcy pomogą ci system odpowiedni dla Twojego domu. Dlaczego nie sprowadzić planów domu i omówić najlepsze opcje i rozwiązania dla twoich potrzeb inteligentnych domów.

www.homebuildingshow.co.uk

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *