Dekorowanie wejścia

Q. Mam długie i wąskie wejście i chciałbym, aby było o wiele bardziej zachęcające. jakieś sugestie?

– K.T., Toronto

A. Pracujesz z pustym płótnie – białymi ścianami i podłogami z twardego drewna – więc wszelkie ulepszenia będą łatwe do włączenia.

Na początek pomaluj ściany miękki neutralny kolor, aby zminimalizować surowe uczucie wejścia. Złota słoma Benjamina Moore’a (2152-50) to ciepła, kremowa opalenizna, która sprawi, że ta przestrzeń będzie bardziej zachęcająca.

Skorzystaj z długiej ściany, aby stworzyć przestrzeń galerii w domu. Zainstaluj 2 -calową szynę z dużą galerią około 52 ”z podłogi. Aby uzyskać mocną, graficzną instrukcję cztery lub pięć czarno -białych zdjęć lub odbitek w gładkich czarnych ramach 8 ”na 10” z białymi matami i umieść je wzdłuż szyny galerii. Kolej musi zostać wycięta, aby pomieścić liczbę ramek, które chcesz wyświetlić, umieszczone 2 ”oprócz siebie z 2” miejsca na obu końcach szyny. Pamiętaj, aby pomalować szynę galerii w tym samym kolorze, który wybierzesz dla ścian.

Aby dodać ciepło do korytarza i przywiązać tę przestrzeń do reszty domu, kup 9 -calowego długiego biegacza, który odbiera kolor użyty w sąsiednim pokoju. Alternatywnie, Sisal Runner z kolorową lub neutralną bawełnianą granicą jest długotrwałą opcją dla tego dużego ruchu.

Aby otworzyć przestrzeń, pomyśl o zainstalowaniu pełnej długości lustra z dużą czarną ramą przy drzwiach wejściowych. Twoje wejście jest zbyt wąskie na meble, więc ławka do przechowywania lub szafa w następnym pomieszczeniu można wykorzystać do schwytania butów i utrzymania tego obszaru bez bałaganu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *