Małe domowe biuro

Q. Mam bardzo małą przestrzeń dodatkową do starego domu. Ma około 7’6 ”L i 6’11” W. Ma dwa staromodne okna, skierowane na wschód i południe. Jest to bardzo jasny pokój, więc pomalowałem jego dwie ściany ciemny fiolet i kolor kontrastuje go z bardzo bladą lawendą dla pozostałych dwóch ścian. Chcę przekonwertować go w wielofunkcyjny pokój: domowe biuro z obszarem czytania. Istnieje tam istniejąca półka spiżarni, a ja zrzucam na nią wszystko (dodatkowe talerze, towary w puszkach, zapasy ogrodnicze).

– C.M., Toronto

Odp. Powinieneś znaleźć kolejne miejsce na spiżarnię i przechowywanie zapasów ogrodniczych i towarów w puszkach; Aby pozostać zorganizowanym, zachowaj przestrzeń biurową do przechowywania tylko zarządzania domem lub tylko przedmiotami związanymi z pracą.

Pomyśl o zastąpieniu bieżącego stołu na niestandardowe biurko montowane na ścianie (zainstalowane tuż pod parapetem). Wszystko, czego potrzebujesz regularnie podczas pracy w biurze, powinno być zawsze w zasięgu ręki, więc rozważ montaż niestandardowych półek na ścianie nad biurkiem po obu stronach okna. W zależności od twoich potrzeb i budżetu szafki mogą być również włączone do tego miejsca do przechowywania.

Topy półek mogą działać jako obszar wyświetlacza dla przedmiotów dekoracyjnych, takich jak wazony lub rzeźba lub do przechowywania pudełek zawierających rzeczy, które rzadko potrzebujesz (choć upewnij się, że je wyraźnie je wyraźnie oznaczyć).

Przed zakupem dowolnych kamerdynerów magazynowych lub pudełek do przechowywania najpierw zaplanuj, czego potrzebujesz: podsumuj, jakie przedmioty powinny być przechowywane blisko w ręku, ile przechowywanych kamerdynach i kosza będziesz potrzebować, styl, który chcesz kupić (( wraz z wymiarami) w celu zaprojektowania półek, które idealnie pasują do wszystkich ważnych rzeczy.

Halogenowe światła zadaniowe wbudowane w spód dolnej półki oświetlą powierzchnię przestrzeni roboczej i są warte dodatkowego kosztu. Jeśli okablowanie pozwala na to, aby elektryk zainstaluj światło sufitowe (takiego jak zawieszka w stylu szkoły lub wisiorek na półprzepływowy), który zapewni dobre światło otoczenia do pracy wieczorem.

Rozważ zakup (lub po zbudowaniu) długiej, wąskiej credenzy z szafkami (nie więcej niż 24 ””, aby umieścić wzdłuż ściany naprzeciwko biurka. Ten kawałek może być używany do wyrzucania przedmiotów, które wolisz, aby trzymać poza zasięgiem wzroku, aby zapewnić dodatkową powierzchnię, na której można umieścić elektronikę (taką jak urządzenie faksowe, telefon lub iPoda) lub na których można umieścić więcej pojemników do przechowywania, takich jak A Rząd magazynu Butlers. Ponad Credenza możesz również zamontować dodatkowe półki, aby przechowywać książki referencyjne i inne posiadaczy plików zawierających dokumenty, do których należy uzyskać rzadziej dostęp.

Pomyśl o powieszeniu oprawionej tablicy ogłoszeń po lewej stronie okna skierowanego do południa, aby przyłączyć notatki i przypomnienia oraz wyświetlać zdjęcia i karty.

Istnieje mnóstwo przystojnych i praktycznych rozwiązań do przechowywania dla biura domowego dostępnego na rynku. Kup wszystko w schemacie dwóch lub trzech uzupełniających się kolorów, aby uzyskać schludny, zorganizowany wygląd. Odcienie szarości z białą białą działałyby ładnie z twoimi mrocznymi ludźmi i bladymi lawendowymi ścianami.

A ponieważ twoje podłogi wydaje się być płytką linoleum, pomyśl o zakupie krzesła roboczego na kółkach z regulowanym tyłem dla optymalnego komfortu. Wygląda na to, że pokój nie ma drzwi – jeśli prywatność i hałas są problemami, rozważ zainstalowanie takiego, który otwiera się na zewnątrz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *