Aktualizacja świąteczna

Cóż, chłopaki, jest praktycznie tutaj? Boże Narodzenie jest tuż za rogiem! Jakby starać się kupować prezenty, przekąski imprezowe i indyki, nie wystarczyło, ci z nas z bystrym sensem dekoracyjnym zajęły się przygotowaniem naszych domów na wakacje!

Nie sugeruję tylko drzewa ani menory? Sugeruję gotowy gość wakacyjny. Wiesz o czym mówię ? Teściowie lub koledzy z pracy są w drodze i nagle zauważasz każdą wadę domu? Te krzesła kempingowe po prostu nie wycięją go na świąteczny fête z towarzystwem, prawda?!

Jeśli chcesz posuwać swoje miejsce na wakacje ze wszystkimi gośćmi, czy mogę zasugerować udanie się do lokalnego domu? To może wydawać się wykopaliskiem, ale dlatego zmuszasz mnie do wskazania wszystkich gadżetów. Oto kilka skarbów, które znalazłem w Homesense, aby pomóc w wymaganiach sezonu imprezy.

Najpierw znalazłem tę całkowicie zabawną jednostkę rozrywkową domową. Uwielbiam to ze względu na odważny kolor i stylizację chinoisery. Sprzęt mosiężnego jest na miejscu i ma idealną półkę do przechowywania wszystkich komponentów oraz przechowywania pod nim. To właśnie kupił Święty Mikołaj, aby ukryć wszystkie niechlujne telewizory kablowe telewizyjne przed przybyciem gości!

Następnie kilka wyrafinowanych dzieł sztuki! Będę szczery, zazwyczaj nie jestem fanem masowo produkowanych obrazów olejnych, które tam widzę, ale te dwa nadruki są całkowicie urocze! Dzięki bogatemu kolorowankowi cynamonowi i białemu są interesujące, ale nie przesadzone. Są one kradzieże za około 50 USD za każdy, w tym przystojna ramka. Gromadzi je razem na sofie lub kominku, aby stworzyć wizualne zainteresowanie i zrównoważyć ciężkie elementy.

Jeśli masz po drodze gości z dnia na dzień, możesz naprawić ten wolny pokój i dodać trochę miejsca. W ten sposób goście mogą odłożyć swoje przedmioty w komodę i nie przeszukiwać torb podczas pobytu. Ta komoda Homesense jest oszałamiającym z uderzonym metalowym wykończeniem i ciepłą patyną. Przekazało kryształowe pokrętła, ale mam ochotę spróbować czegoś w zużytym metalowym wykończeniu, aby jeszcze bardziej podnieść stawkę! Twoi goście wakacyjni, zaprojektowani z ciekawą ceramiką i skromnym lustrem, pomyślą, że robiłeś zakupy na całym świecie zamiast lokalnego Plaza Big Box.

Siedziny są zawsze niezbędne na święta. W domu moich rodziców istnieje polityka otwartych drzwi i wygląda na to, że zawsze możemy wcisnąć jeszcze jedną! Ale w tym celu potrzebujesz krzeseł do jadalni, a Homesense masz ochronę. Te klasyczne krzesła pojemnika są tapicerowane luksusowym aksamitem. Mogą łatwo wymieszać z konwencjonalnym zestawem jadalnym lub rozgrzać się eleganckiej, nowoczesnej przestrzeni. A tyłki twoich gości Ci podziękują. Czy nie wyglądają wygodnie?

Wyobraź to sobie: siedzisz w salonie obok ryczącego ognia z rodziną i przyjaciółmi. Masz gorące kakao i świąteczne ciasteczka gotowe do udostępnienia, ale czekaj? Nie ma powierzchni, na której można je umieścić! Potrzebujesz obfitego stolika do kawy do smakołyków i stóp. Spójrz na ten urok, który znalazłem w Homesense! Nie żartuję; Dokładnie ten sam jest w jednym z wielu uroczych, wysokiej klasy meblowych emporium. Ten czarny urok pasowałby do każdego stylu i uwielbiam jego ładne uchwyty i dekoracyjne stopy. To nie jest szkło na górze? To tylko plastikowy arkusz, który używa Homesense, aby zabezpieczyć powierzchnię stołu. Uff!

Okej, główna sypialnia może nie być miejscem, w którym odwiedzają się goście wakacyjni, ale musiałem dołączyć ten niesamowity ekran. To była prawdziwa okazja i widzę, że jest pomalowany (lub pozostawiony) i używany jako dramatyczny i nieoczekiwany zagłówek. Z czterema paneli i przewijanymi topem, byłby świetny akcent do pokoju ho-hum. Albo pomyśl o tym jako o wczesnym teraźniejszości dla siebie! To sezon dawania…

Zaufaj mi, kiedy mówię, że to nie wszystko miał do zaoferowania ten sklep. Mają też teraz tak wiele świetnych akcesoriów domowych? Oświetlenie i kolorowe potrawy, aby ustawić ten świąteczny stół. Jeśli potrafisz wcisnąć małe domowe lifting w tym sezonie świątecznym, jestem pewien, że podziękuje ci ciepłego i przytulnego uścisku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Galerii Zdjęcia Photo Photo Photo Pomysły na świąteczne pomysły.

Kredyty fotograficzne: Michael Penney

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *