LOXONE Expose New Audioserver & Stereo Extension

loxone właśnie przesyłał online swój najnowszy expose na YouTube. Nowy Purple Purple, rozliczany jako „największa transformacja produktu”, nowym Purple Product to nowy audioserver Loxone.

Wraz z nowym rozszerzeniem stereo para eliminuje wymaganie dla 19-calowego stojaka danych do domu serwera multimedialnego, zamiast tego przenieśli je do obudowy Din-Rail wraz z resztą komponentów House Loxone Wise.

Audioserver ma port Ethernet o 100 Mb / s, a także obsługę SSL, plus 4 głośniki / wzmacniacze oprócz USB, a także wybory kart SD do przechowywania danych regionalnych. Zużycie energii stanu loxone zostało zmniejszone do około 20% sprzętu do ostatniego serwera audio.

Jest opracowywany jako skalowalny, a także nowa innowacja „Tree Turbo” oferuje wysokowydajne połączenie danych aż do 150 m między audioserverem, a także 10 przedłużenia stereo. W razie potrzeby umożliwia to rozszerzenie regionalne dla mówców. Kilka audioserów można zainstalować na jednej stronie.

Audioserver, a także przedłużenie stereo są oferowane od dziś, a także można je kupić bezpośrednio z partnerem Loxone – audioserver 357 £ (wyłączenie VAT), rozszerzenie stereo 178,50 £ (wyłączanie VAT)

Przeczytaj nasze inne posty Loxone, sprawdź pełną wersję prasową poniżej, a także zobacz Loxone.com, aby uzyskać więcej informacji.

LOXONE wprowadza dwa nowe produkty audio – przesuwanie kolejnej rewolucji

Jedenaście lat temu Loxone wprowadził skromnego, ale potężnego miniserver do branży automatyki. Wkrótce przestrzegał wiarygodnego rozszerzenia, ten potężny duet był nie tylko zdolny do samodzielnego w sobie, ale reprezentował nową erę w automatyzacji budynku; Otwieranie drzwi do wyjątkowej oferty sprzętu, a także aplikacji LOXONE, zapewniając całkowitą usługę automatyzacji dla mądrych domów, obiektów przemysłowych, a także dostosowanych aplikacji.

Teraz Loxone ujawnił audioserver, a także przedłużenie stereo – dwa produkty, które rozpoczną kolejną rewolucję; Rewolucja audio. Metoda, którą słuchamy muzyki we własnych domach lub budynkach przemysłowych, zmieniła się. Rynek audio zmienił się. Oprócz tego Multiroom Audio to coś więcej niż tylko muzyka.

Właśnie dlatego rozwój audiosever i przedłużenia stereo był tak niezbędny w loxone. Umożliwia szeroką gamę inteligentnych wydajności znacznie więcej w zależności od elastycznego połączenia, które mamy teraz z audio. Od tekstów tekstowych i głosowych po inteligentne alarmy włamywacze, a także mądre dzwonki do drzwi. Wszystko to nie przychodzi bez kosztów estetyki budynku, ponieważ audioserver jest całkowicie zadowolony z pracy za kulisami.

Imponująco potężny audioserver został opracowany z ziemi, tak samo, jak jest niezwykle wszechstronny, a także skalowalny. Zawiera 4 wyjścia głośników/wzmacniaczy, umożliwiając instalatorom loxone wykonywanie niezliczonych kombinacji stereo, a także obniżonych stref mono. W połączeniu z możliwością poszerzenia konfiguracji o przedłużenia stereo jest to naprawdę serwis dla funkcji w mądrych domach, budynkach domowych, biurach, przestrzeniach zdarzeń, centrach zakupowych, a także w dowolnym miejscu w wymaganiu najwyższego dźwięku.

Audioserver ma niewielki rozmiar, ale zdecydowanie ogromny w zakresie wydajności. Jest to kompaktowa obudowa 9 TE (która jest dokładnie taka sama jak miniisernik loxone) jest opracowywana do montowanego din. W połączeniu z usprawnionym procesem konfiguracji z wykorzystaniem konfiguracji loxone implikuje, że instalatorzy Loxone mogą skonfigurować, a także odszkodowanie tej fioletowej potęgi w czasie rekordu.

Partnerzy Loxone rozpoznają zielone/białe złącza, zwykle połączone z loxone. W sytuacji audioserver, a także przedłużenia stereo, zostanie to wykorzystane do drzewa turbo. Wysokowydajne połączenie danych między rozszerzeniami audioserver i stereo. Tree Turbo dodaje jeszcze jeden wymiar skalowalności, zapewniając atrakcyjną zdecentralizowaną metodę poszerzenia systemu-więc możesz kablować z płyty dystrybucyjnej do przedłużenia stereo zainstalowanego lokalnie do miejsca, w którym jest głośnik-wszystko z dodatkową elastycznością okablowania swobodnego formularza topologia.

Specyfikacja

Audioserver będzie obejmował zgodność z interfejsami:

Interfejs LAN do komunikacji z Miniserver Network Udostępnianie mediów
100 Mb / s
IPv4/IPv6
SSL

USB 2.0 typ A dla zewnętrznych urządzeń do przechowywania patyki: fat32, pojedyncza partycja, maks. 512 GB
USB HHD: fat32/ntfs/ext3/ext4, Max 1TB, Max. 500MA

Gniazdo karty Micro SD dla lokalnie zapisanych audio8GB przemysłowych micro SD

Obsługiwane style (udostępnianie sieci, USB, karta SD) mp3

AAC
Alac
Flac
WMA
WMA lossless
WAV
M4A
OOG

Line-in (for linking microphones or other similar devices)
Line-out (for analogue signal transmission without an amplifier)
SPDIF-out
4x Amplifier/Speaker outputs4-8 Ohm
20Hz … 20kHz
Max. top performance: 50W per channel
Max. RMS power: 18W per channel
Type: classD

● Zielone/białe złącza dla drzew Turbo (przez 10 przedłużeń stereo) do 150 m długości telewizji kablowej

Złącza pomarańczowe/białe do zasilania: 18VDC… 26VDC

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest15
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *