Keene Launch IR Over IP moduły

, które zgłosiliśmy w czerwcu na temat kilku interesujących nowych modułów Keene Electronics. Cóż, ich produkt IR w dowolnym miejscu został wprowadzony na rynek, co pozwala wysyłać sygnały zdalnego sterowania IR w sieciach IP.

„Moduły IR w dowolnym miejscu są fizycznie identyczne i mogą być skonfigurowane oprogramowanie do działania jako odbiornik, jako cel lub samodzielnie. Odbiornik otrzyma polecenie IR, przekonwertuje je na dane pakietu i wyśle ​​te dane na z góry określony adres IP (zwykle inny moduł).

Moduł docelowy zdekodował odebrane dane i retransmituj IR, jak pierwotnie otrzymano. Po prawidłowym skonfigurowaniu jeden cel może odbierać dane z wielu odbiorników.

Moduł samodzielny będzie działał jako odbiornik docelowy bez próby zlokalizowania kompatybilnego komputera lub innego modułu w sieci lokalnej.

Sposób konfiguracji modułów będzie zależeć w dużej mierze od tego, jak chcesz je używać w działaniu. Możesz je używać jako pary transmisji/odbierania w sieci lokalnej lub w Internecie lub moduł można skonfigurować tak, aby odpowiadało na polecenia z komputera lub innego kompatybilnego urządzenia.

Moduły będą działać za pośrednictwem LAN, a także za pośrednictwem WAN, zakładając, że zapora ogniowa i routery są prawidłowo skonfigurowane.

Oprogramowanie PC można pobrać do konfiguracji i obsługi. Rozwój jest również ulepszone oprogramowanie do planowania i inne aplikacje z trzecimi imprezami. Oprogramowanie konfiguracyjne i inne wiadomości oprogramowania będą zawsze dostępne na stronie www.keene.co.uk/iranywhere

Moduły są kompatybilne z sygnałami IR 36-40k, które obejmują większość domowych urządzeń AV. Szerokie odbiornik IR można kupić osobno, co w razie potrzeby rozszerzy zakres do 20 kHz do 120 kHz. Wejścia i wyjścia IR są w pełni kompatybilne z zakresem dystrybucji IR Keene, dzięki czemu można łatwo włączyć inne style odbiorników i różdżki emitera.

Kontroluj sprzęt IR za pośrednictwem sieci lokalnej lub w dowolnym miejscu na świecie za pośrednictwem Internetu

Można połączyć z systemem dystrybucji IR dla dużych instalacji

Kontrola jeden do jednego lub wielu do jednego ”

IR wszędzie

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *