Wideo: Hubitat to alternatywa SmartThings z lokalnym przetwarzaniem i prywatnością

Od jakiegoś czasu cieszę się „niezdecydowanego” kanału YouTube Matta Ferrella i była to przyjemna niespodzianka, aby zobaczyć, jak jego najbardziej obecny film był automatyzacją domową.

Tym razem Matt przedstawia interesujący nowy system inteligentnego domu – wysokość hubitatu. Centrum ma wbudowane wsparcie dla Z-Wave i Zigbee i wykorzystuje kompatybilność z dużą gamą sprzętu…

Poszukałem najlepszej platformy inteligentnej domu. Coś, co może wypełnić lukę między urządzeniami domowymi Z-Wave, Zigbee i Wi-Fi. Coś, co jest platformą agnostyczną i może współpracować z Google, Amazon i Apple. Coś łatwego w użyciu, a jednocześnie wysoce konfigurowalne. I nawet o wiele ważniejsze, system, nad którym mam pełną kontrolę i ma swoją prywatność i dane. Czy ten system istnieje? Nie. Równie dobrze mogę polować na jednorożca. Czy jest coś, co jest blisko? Tak… coś. Dzisiaj przyjrzę się Hubowi Elevation Hub Hub, które jest szalonym konfigurowalnym centrum domowym, które może wypełnić lukę dla wielu różnych urządzeń i usług. I zbliża się do tego mitycznego jednorożca.
Matt Ferrell

Twórcy opisali to jako „lokalne rozwiązanie” z przetwarzaniem danych i automatyzacji w centrum, a nie w chmurze, obiecując, że będzie „szybki, renomowany i prywatny”.

Hubitat ma pakiet dostępny dla Wielkiej Brytanii i Irlandii, który obejmuje centrum wysokościowe (model C-5) z wewnętrznym radiem Zigbee, USB Radio Stick dla częstotliwości W-Wave z Wielkiej Brytanii/Irlandii (z kablem), kabel przedłużaczy USB, Wielka Brytania/Irlandia Podręcznik zasilacza, przewód Ethernet i instrukcja obsługi – obecnie 114,95 USD.

Sprawdź poniższy film recenzji Matta i sprawdź te linki, aby uzyskać więcej informacji…

undecidedmf.com: hubitat.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest3
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *