Nowy moduł Enocean TCM 515 Transceiver dla Battery Bezpleśni Rzeczy

Na początku tego roku Enocean Demo’d Demo ”ich najnowszą generację modułów transceiverów stale zasilanych w ISH, które otwierają nowe aplikacje dla standardu bezprzewodowego dzięki zwiększonej mocy obliczeniowej, Niższe zużycie energii i mniejszy wzór…

Nowy moduł TCM rozszerza szczegółowe portfolio delfinów, które składa się z samodzielnych przełączników bezprzewodowych, czujników i siłowników. Urządzenia bez baterii Enocean ułatwiają wysoce elastyczne, bez konserwacji aplikacji do globalnego użytku w automatyzacji budynku, inteligentnych domach, kontroli oświetlenia LED i aplikacjach przemysłowych. Wraz z wiodącymi partnerami branżowymi, takimi jak IBM, Enocean pracuje nad opracowaniem innowacyjnych opcji budowania Internetu przedmiotów.

Battery Bezpleśni Internet rzeczy

Urządzenia sieciowe stanowią podstawę inteligentnych budynków i Internetu przedmiotów. Przetwarzają duże ilości danych z czujników, aby nasze codzienne życie było łatwiejsze, bezpieczniejsze i o wiele wygodniejsze. Energia zbierająca czujniki bezprzewodowe z Enocean to oczy i uszy IoT, biorąc pod uwagę, że zbierają dane potrzebne do wydajnego obsługi dużego zakresu urządzeń IoT bez potrzeby baterii.

Moduł TCM 515 Transceiver – idealny dla nowych aplikacji ze standardem bezprzewodowym Enecean

Nowy moduł transceiver TCM 515 z siecią, z ultra-niskopasmowym mikrokontrolerem, jest idealnym dodatkiem do portfela delfinowego w zakresie 868 MHz, 902 MHz i 928 MHz-wszystkie na podstawie standardu Enocean Wireless. Łączenie niższego zużycia energii z wyższą siłą obliczeniową i mniejszą formą zapewnia znaczną inwestycję w rosnący ekosystem Enocean, który dostarcza interoperacyjne inteligentne budynki.

TCM 515 to moduł bramy ze szczegółowym interfejsem API, który ułatwia łatwą integrację z urządzeniami terminalowymi do płynnego użycia w systemach interoperacyjnych. Dzięki zintegrowanej funkcji bezpieczeństwa nie są potrzebne dodatkowe komponenty do szyfrowania. Wsparcie dla zdalnego uruchamiania ułatwia również uruchomienie sprzętu według zdalnego dostępu.

„Dodając TCM 515 do naszego portfolio, umożliwiamy producentom produktów opracowanie dodatkowych opcji czujnika samoziarniskowego dla rosnącego ekosystemu Enerocean”, opisuje Andreas Schneider, CEO Enocean. „Cieszymy się, że technologia zbioru energii z powodzeniem staje się dobrze ugruntowana w zakresie automatyzacji i inteligentnych domów oraz naszych innowacyjnych, bezobsługowych opcji wykorzystywanych w znacznie większej liczbie aplikacji. We współpracy z Enocean Alliance i partnerami, takimi jak IBM, będziemy nadal rozwijać aplikacje bez baterii, a tym samym bez konserwacji opcji czujników naszych klientów w Internecie rzeczy. ”

IBM i Enocean przynoszą czujniki chmury dla aplikacji IoT w sub 1 GHz

Aby dodatkowo opracować bezprzewodowe opcje bezprzewodowe z Enocean Radio Standard w zakresie Sub 1 GHz dla Internetu rzeczy, Enocean współpracuje ściśle z IBM, silnym partnerem z długotrwałymi kompetencjami w usługach chmurowych i IoT. Enocean jest zadowolony z tego, że jest jednym z pierwszych partnerów serwisowych IBM zatytułowanych marki „Gotowy na IBM Watson IoT”.

Wraz z platformą IBM Watson IoT, w pełni zarządzaną usługą, uzyskiwaną przez chmurę usługą, czujniki oparte na ENOCEAN umożliwiają niezbędne opcje zarządzania nieruchomościami w celu zwiększenia działań operacyjnych, finansowych i środowiskowych obiektów. Standaryzowane profile czujników pomagają upewnić się, że interoperacyjność znacznie ponad 1500 produktów z ekosystemu Enocean, umożliwiając opracowanie interoperacyjnych rozwiązań systemowych. Te opcje mogą być wykorzystywane w zarządzaniu aktywami i projektach życia wspomaganego w otoczeniu, a także w projektach ubezpieczeniowych lub hotelowych i kampusowych, dostarczając bezprzewodowe przełączniki i czujniki bezprzewodowe w oparciu o technologię Enocean.

Dolphin autorstwa Enocean-bezprzewodowe opcje czujników bezprzewodowych dla globalnych aplikacji

Portfolio Dolphin Enocean obejmuje bateryjne, radiowe przełączniki, czujnik i moduły odbiorcze, a także produkty końcowe dla producentów produktów. Opierają się one na standardu bezprzewodowym Enocean (ISO/IEC 14543-3-1x) wprowadzonym przez sojusz Enocean w zakresie sub 1 GHz i uzyskują swoją energię z różnic ruchowych, światła i temperatury. Dzięki niskiemu zużycie energii technologii Enocean czujniki i przełączniki bez konserwacji doskonale nadają się do użytku w inteligentnych budynkach. Jako partner Enocean Alliance, który ma znacznie ponad 400 członków aktywnych w obszarze automatyzacji budynku, Enocean wykorzystuje swoich klientów korzyści z ekosystemu składającego się z interoperacyjnego zbierania bezprzewodowych rozwiązań czujników. Ze względu na ciągły dodatkowy rozwój opcji systemowych z bezpłatnymi przełącznikami i czujnikami bezprzewodowymi, znaczny ekosystem Enocean pomaga uczynić budynki o wiele bardziej elastyczne, o wiele bardziej energooszczędne i bardziej opłacalne.

DodatkowoPortfolio delfinów zawiera również moduły przełączników bez baterii do użytku w systemach Zigbee i Bluetooth Low Energy w zakresie 2,4 GHz. Pierwsi partnerzy zespołowi zintegrowali już technologię bezprzewodową energii z ich rozwiązań: Philips wykorzystuje technologię bez baterii Enocean dla inteligentnych i bezobsługowych opcji oświetlenia w systemach Zigbee 2,4 GHz. Wraz z XICATO i Casambi, Enocean opracowuje opcje oświetlenia bez baterii dla systemów Low Energy Bluetooth w zakresie 2,4 GHz.

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1

Nodon CRC-2-6-02 Soft Remote Enocean, Tech Blue

31 recenzji

34,99 £

Weź udział w Amazon

2

Nodon STP-2-1-05 ENOcean Hal Temperatura-biały

19 recenzji

50,03 £

Weź udział w Amazon

3

Nodon CWS-2-1-01 Enocean Wall Switch-Relaksing White

42 recenzje

66,92 £

Weź udział w Amazon

www.enocean.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *