Faradite wprowadza czujnik ruchu PIR bez napięcia, który jest tak mały, jak gu10 reflight

Brytyjski producent akcesoriów domowych Faradite ujawnił nowy wariant bez napięcia dla różnorodnych czujników ruchu o niskim profilu, które są zaprojektowane dla współczesnego mądrego domu . Faradite State Czujnik ruchu 360 został ustanowiony w odpowiedzi na zapotrzebowanie integratorów na czujnik wolny od wolności, który można zintegrować z systemami zarządzania domami, takimi jak Lutron, Crestron, a także Control4.

Kluczowe funkcje obejmują:

Czujnik może być zasilany zasilaniem 5V-24V, a także bez wolnej/suchej kontaktu z interfejsem umożliwiając integrację z kilkoma systemami zarządzania.
Kompaktowy styl, który znajduje się zaledwie 3,5 mm dumny z sufitu, a także niewiele, jak światło reflektorów GU10. Oznacza to, że jest ledwo widoczny po zamontowaniu, co czyni go widoczną opcją dla klienta dbającemu o projektowanie.
Czujnik jest w 100% cichy (bez irytującego, hałaśliwego przekaźnika kliknięcia, czujnik ma przekaźnik w stanie stałym)
Wykorzystuje najnowsze cyfrowe pasywne innowacje w podczerwieni, aby zmniejszyć rozmiar soczewki, jednocześnie zachowując różnorodność, a także kąt oglądania. Obszar wykrywania wynosi ~ 8 m średnicy, gdy czujnik jest zamontowany na wysokości 3M; Wydajność, która zwykle jest możliwa do osiągnięcia w czujnikach z dużymi, nieestetycznymi kopułami.
Opcjonalne zakończenie IDR Akcesorium zapewnia wynikiem zakończenia 60 minut, dzięki czemu jest dobrze dopasowany do zadań systemu wieloosobowego, w którym konieczne jest utrzymanie wyniku końcowego sufitu.
Push-Fit, jak również złącza wymienne zapewniają zarówno skuteczną instalację, jak i szybkie tymczasowe usuwanie na różnych etapach uruchomienia systemu.

Czujnik ruchu 360 jest teraz oferowany z Faradite.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *