Windows XP Media Center Edition-5 nowych krajów

ze stron informacyjnych ZDNET… „System operacyjny zorientowany na rozrywkę Microsoft zostanie wprowadzony na pięć nowych rynków do końca roku-Microsoft planuje ujawnić w poniedziałek, że jego centrum medialne centrum System operacyjny przenosi się do nowych krajów, nawet gdy producent aplikacji pracuje nad tym, aby aplikacja Home Entertainment była znacznie bardziej przygotowana na najlepszy czas.

Po wprowadzeniu systemu operacyjnego w Stanach Zjednoczonych, jak i Korei, Microsoft powoli wprowadza go w znacznie większej liczbie krajów. Firma ma ujawnić w poniedziałek, że system operacyjny dotrze do Australii, Austrii, Włoch, Holandii, a także Szwajcarii do końca roku.

Wzrost geograficzny pojawia się, ponieważ firma stara się również skłonić producentów komputerów w celu zwiększenia wysokiej jakości maszyn opartych na Windows XP Media Center Edition. Wiele sesji na zeszłotygodniowym seminarium Inżynierii Windows było poświęcone metodom ulepszania komputerów Media Center.

Audiovisual High Quality była specyficznym punktem przyczepności, dyrektorzy Microsoft stwierdzili na konferencji, wskazując, że ludzie oczekują szumu, a także zdjęcia za 1500 $ (843 £) zorientowany na media komputer, który jest co najmniej tak wielki, jak te z 99 $ Odtwarzacz DVD. Powiedzieli jednak, że w wielu przypadkach nie było tak sytuację z pierwszą zbiorem komputerów Media Center.

W prezentacji w czwartek dyrektor Windows Ehome Keith Laepple stwierdził, że producenci ekranów, producentów chipsów graficznych, twórców tunerów, a także producentów komputerów PC mieli do zrobienia, aby zwiększyć wysoką jakość komputerów Media Center, które uderzają w półki sklepowe. ”

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *