Świeże znaleziska na sezon zimowy

West Elm niedawno wyszedł z pięknymi przedmiotami, więc pomyślałem, że podzielę się moimi ulubionymi.

Dla miłośników z połowy wieku, ta wspaniała kolekcja sypialni ma 3-szufladową komodę, 6-szufladę, stoły boczne i ramę łóżka.

Idealnie pracują z łóżkiem z połowy wieku to ekologiczna kołdra sadzonkowa i szam. Kolor i nadruk są idealne do sypialni, ponieważ oba są uspokajające, coś, co jest niezbędne do spania.

Jeśli szukasz odrobiny żółtego, aby rozjaśnić swój salon, sugeruję dodanie tego rynku Dhurrie do obracającej się kolekcji dywanów. Ten dywan może być punktem wyjścia dla nowej kolorystyki lub tylko jednego bardziej kolorowego przedmiotu w i tak już kolorowej przestrzeni.

Oprawa oświetleniowa może naprawdę dodać do pokoju dużo stylu i połączyć to wszystko. Te wisiorki Bentwood z West Elm przykuły mi uwagę w momencie, gdy je zobaczyłem. Występują w czterech różnych kształtach i rozmiarach i mogą działać w każdej przestrzeni, nowoczesnej lub tradycyjnej.

Jeśli czujesz blues w sezonie zimowym, dokonaj niewielkiej zmiany w toalecie dzięki zasłonie prysznicowej Sarah Campbell Garden Path – doda trochę zabawy i koloru do łazienki, a może pomóc w pomyśleniu o ciepłej wiosennej pogodzie To jest w drodze!

Mam nadzieję, że niektóre z moich pomysłów pomogły zainspirować dekorowanie sezonu zimowego!

Zobacz kolorowe znaleziska Sally Armstrong na sezon zimowy, aby uzyskać znacznie więcej pomysłów.

Kredyty fotograficzne: 1a. 3-wieczna komoda 3 wieku, West Elm1b. Rama łóżka z połowy wieku, West Elm2. Organiczna kołdra sadzonkowa i Shams, West Elm3. Marketplace Dhurrie, West Elm4. Bentwood Pendants, West Elm5. Sarah Campbell Garden Path Prysznicowa, West Elm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *