Tak lub nie? Sztuczna trawa

Summer była palcem w południowym Ontario, więc zawsze jestem zaskoczony, widząc nieskazitelne, luksusowe trawniki otaczające moją okolicę. Jasne, wielki ogrodnik przechodzi długą drogę, jednak wydaje się, że więcej, a więcej właścicieli domów decyduje się na trawnik bezproblemowy: wykonany z polietylenu. Dorastając, nigdy nie musiałem dbać o podwórko (dzięki, tato!), Dlatego nie jestem jednym po to, by zrozumieć ciężar dbania o trawę – więc zostawię tę debatę tak samo jak ty. Jednak najpierw możesz powiedzieć, które z zgodności ze zdjęciami prezentują prawdziwą i sztuczną trawę?

Odpowiedź brzmi: wszystkie te trawniki są fałszywe!

Jasne, faux-lawns przyszli długą metodę od astroturfu. Nie potrzebują utrzymania jak nawadnianie, pestycydy lub nawozy, a także utrzymują bogaty wygląd przez cały rok. Są również jedynym opłacalnym wyborem dla wielu patio, a także dachów… jednak dokładnie w porównaniu z wyczuciem, a także zapachem świeżo ciętej trawy? Ważenie w sekcji komentarzy poniżej.

Kredyty fotograficzne: 1. Home & House Lipiec 2012 Wydanie, fotografia Donna Griffith2-3. Synlawn Canada 4. Trwale trawnik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *