Dekoracja tabletu ślubnego DIY

Niedawno jeden z moich najlepszych przyjaciół poślubił swoją ukochaną ze szkoły średniej. Dla każdej osoby, która ją zna, jest to naprawdę mecz wykonany w niebie, a najlepsza para mogła tylko wskazać najlepszy ślub, więc byłem tak zachwycony, kiedy poprosiła mnie o pomoc w wystroju.

Szybko dowiedziałem się, że dekoracja ślubna jest bardzo podobna do wystroju domu. Zawsze najlepiej zacząć od kilku inspiracji lub poczucia, że ​​próbujesz uchwycić, a następnie opracować paletę i wypełnić puste miejsca różnymi szczegółami. Panna młoda i pan młody są dwoma najbardziej modnymi ludźmi, których znam i miały świetne pomysły na temat tego, czego chcieli – musiałem tylko pomóc im w ożywieniu tych pomysłów.

Ślub odbył się na starym posiadłości z oszałamiającą nieruchomością. Było wiele stodoły, ogrodów i stawów, które nadały mu tyle charakteru i uroku. Mając to na uwadze, wiedzieli, że chcą, aby dekoracja była beztroska i w domu w krajobrazie krajowym.

Paleta, którą opracowaliśmy, była bardzo naturalna, ale ładna z dużą ilością jamy, tablicy stodoły i pościel, akcentowaną przez bogatego granatowego, błyszczącego szkła i zniszczonego srebra.

Panna młoda wiedziała, że ​​chce długich stolików i kaskadowych centrów, co wskazywało na wyjątkowo długich biegaczy. Znalazłem Burlap za 1,55 jardu w Designer Fabric, który następnie wyciąłem środek, aby zrobić biegaczy. Sztuką polegała na ustaleniu, ile było potrzebne na podstawie wielkości tabel; Czekałem, aby wyciąć poszczególnych biegaczy na miejscu, więc każdy z nich był dokładnie idealnym rozmiarem. Zostawiłem krawędzie surowe, aby dodać do wycofanej estetyki.

Panna młoda miała również inspirację wielkiej tkaniny zygzakowatej używanej jako biegaczy. Byłem w stanie znaleźć tę samą tkaninę w marynarce wojennej, której użyliśmy jako akcenty. Położyłem biegaczy Burlap na stole i sprawiłem, że mniejsi biegacze umieścili odpowiednio na szerokości stołu.

Podobnie jak biegacze Burlap z surowymi krawędziami, był to również projekt, który zaoszczędził dużo czasu. Zamiast obroty wszystkich czterech stron, złożyłem zewnętrzne krawędzie i wyprasowałem je w sposób, który wyglądał na zakończone. Ponadto, ponieważ był to materiał zewnętrzny, który prawie nie strzał i rozlał płyn, po prostu połączony na wierzch.

Muszę przyznać, że kiedy wszystko zostało zebrane, ostatni wygląd był naprawdę piękny. Wiele, co ważne, panna młoda i pan młody uwielbiały to. Różne kształty i rozmiary słoików i butelek były wypełnione białymi kwiatami. Niektóre butelki były związane luźnymi kawałkami wstążki, sznurka i bibelotów, aby uzyskać bardziej osobisty akcent.

Mała wiadomość z podziękowaniami została umieszczona w każdym ustawieniu, a także świece (także w słoikach) i kartach menu.

Panna młoda poprosiła również o tabelę deserową. Zawiesiłem kawałek tkaniny studyjnej Dwell w vintage ptak za stołem, a następnie otoczyłem go lnianymi zasłaniami. Moim ukochanym dotykiem musiałby być znak „Love Is Sweet” namalowany na tablicy stodoły i zawieszony powyżej.

Kredyty fotograficzne: 1-8. Joel Bray

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *