Uruchomiono nowe forum Idrarki

Zostaliśmy poproszeni przez naszych czytelników o konfigurację forum specjalnie dla systemu Idrarki. Z przyjemnością ogłaszamy, że nasze nowe forum Idrarki poszło online w weekend. Karam z Idrarka opublikował wiadomość wprowadzającą i będzie pod ręką, aby odpowiedzieć na zapytania Idrarka tam, gdzie może…

„Witamy na forum Idrarki – to miejsce, w którym można znaleźć dyskusje związane z systemem Idrarki i wszystkim, co jest niejasno powiązane, ale jeśli szukasz bez zainteresowania, przedstawiono poniżej:

WPROWADZENIE DO IDRAREK: Idrake to brytyjska firma, której produkt jest domowym systemem automatyki domowej z drugiej generacji. 2. pokolenie? Tak, przez to sugerujemy poziom zdolności, który wykracza daleko poza przyziemne zdalne i zaplanowane koncepcje zarządzania, które wiele osób uważa za sugerujące automatyzację domu.

System Idrarki został opracowany do góry do automatyzacji domowej – nie jest to przedłużenie systemu ogrzewania, alarmu ani oświetlenia. Oznacza to, że myśleliśmy o najważniejszym aspekcie – integracji – najlepszej na początku.

Aby zacząć zbliżać się do prawdziwej inteligencji domowej, wcześnie uznano, że potrzebujesz środowiska bogatego w informacje sensoryczne i zdolność do skutecznej interakcji z różnymi urządzeniami. i być użytecznym, każdy system fizyczny musiałby być niski koszt i najlepiej szczupły. ”

Nowe forum Idrarki tutaj: Idrrek.com

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, jak my na Facebooku lub zapisz nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości przez e -mail, bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *