Embedded Automation wprowadza Mserver Residential Edition

„Embedded Automation, wiodąca firma cyfrowych systemów automatyki domowej, ogłosiła wydanie MSERVER (Editional Edition), obecnego dodatku do linii produktów MHOME. Mserver dostarcza scentralizowaną platformę zarządzania domem dla systemów oświetleniowych, systemów bezpieczeństwa, kontroli HVAC, kamer IP, kontrolerów nawadniania i wiadomości IR.

Mserver może być podłączony do dowolnej sieci domowej, umożliwiając monitorowanie, status i kontrolę w czasie rzeczywistym z dowolnego podłączonego komputera, w tym komputerów kina domowego. U podstaw Mserver jest MCONTROL, aplikacja Embedded Automation do automatyzacji domowej, która ma tysiące użytkowników na całym świecie.

„Mserver (wydanie mieszkalne) przestrzega naszych zasad niezawodnych, łatwo dostępnych i niedrogich. Jako wbudowany system bez ruchomych części, Mserver jest bardzo niezawodną platformą do zarządzania domem cyfrowym. Jako urządzenie w cyfrowej sieci domowej informacje i kontrola Twojego domu są bezpiecznie łatwo dostępne w dowolnym miejscu za pomocą wybranego przez użytkownika, w tym przeglądarki, centrów mediów, ultra-mobilnych komputerów i ekranów dotykowych ”. – powiedział Ted Singh, kierownik ds. Rozwoju usług w zakresie Automation Automation.

„Oprócz korzyści dla użytkowników końcowych integratorzy systemów będą zadowoleni z opcji integracji i łatwości wdrażania. Mserver jest konwencjonalny dzięki zdalnej konfiguracji narzędziem, zestawie oprogramowania (SDK), interfejsach do wiodących protokołów, takich jak Z-Wave i Insteon oraz obsługę technologii dostarczanych przez systemy bezpieczeństwa ELK, kamery osi i globalne adaptery sieci pamięci podręcznej. ”

Mserver (Editional Edition) jest dostępny w wiodących kupcach, takich jak Smarthome.com. Skontaktuj się z Embedded Automation w sprawie zapytań dealer i OEM.

MSERVER (Edition Commercial) jest dostępny do komercyjnych aplikacji i dostaw obsługi wiodących technologii automatyzacji budynków, w tym EIB, LON i Direct Digital/Analog We/O. Skontaktuj się z Embedded Automation for Mserver (wydanie komercyjne).

Aby uzyskać pełne specyfikacje i dodatkowe informacje na temat Mserver (Editional Edition) i Mserver (wydanie komercyjne), odwiedź:

www.embeddedautomation.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *