Jak upiększyć mały obszar na święta

Redaktor stylu Kai Ethier dzieli małe pomysły na dekoracje wakacyjne.
Absolutnie lubię upiększyć na święta – i najprawdopodobniej wynika z mojego dzieciństwa. Każdego roku kupujemy, a także przycinać nasze drzewo w moje urodziny, które przypada w połowie grudnia. Moja mama również pozwoliłaby mi pójść do miasta upiększającego naszego dość małego mieszkania na ten sezon. Więc zawsze jestem zaskoczony, gdy słyszę, jak ludzie stwierdzają, że ich dom jest „za mały” na choinkę – lub w ogóle robić ozdoby!

Jeśli chodzi o kompaktowe przestrzenie, 10-letni ja sugerowałoby po prostu umieszczenie gałązki holly związanej z ponadwymiarową wstążką na czerwono, co 12 do 16 cali wokół całego mieszkania lub domu. Oprócz tego, że jest to wyjątkowo świąteczne, oto kilka innowacyjnych – i nieco mniej agresywnych – pomysłów, które spotkałem w Internecie, aby pożyczyć mniejszy dom w świątecznym momencie.

Przede wszystkim: drzewo. Kilka lat temu, mój kumpel lamentował prawdę, że nie było „miejsca”, aby umieścić choinkę w jej zwartym domu. Jednak mini -doniczkowe drzewo, podobnie jak na zdjęciu, zajmuje tylko kwadratową stopę prawdziwej posiadłości na konsoli, biurku lub stole jadalnym, jak pokazuje Maria z bloga Wspaniałe Whites. (P.S. To wspaniałe zdjęcie jest również wydrukowane na kartce świątecznej!)

Źródło: Wspaniałe białe

Jeśli nie podoba ci się koncepcja drzewa tabletowego, wybierz płaskie. Kiedy spędziłem Boże Narodzenie w Australii z kilkoma kumplami, postanowiliśmy zrobić 2-D drzewo z papieru do pakowania, aby umieścić nasze prezenty. Ta wersja tej samej koncepcji pisarza blogu Vancouver Kendra z Set + Forage, potrzebuje jeszcze kilku kroków – jednak jest o wiele ładniejsza!

Źródło: Zestaw i pasza

Jedną z moich preferowanych rzeczy w sezonie wakacyjnym jest obejrzenie innowacyjnych ekranów okiennych, które wymyśliły sklepy. Na zdjęciu powyżej jest ujęcie wakacyjnego ekranu okna w brytyjskim sklepie jubilerskim rdzy. simple as well as lovely, this window treatment might be done on a smaller scale at house with some paper cut-outs, twinkle lights or candles, as well as a white dry-erase marker.

Źródło: Junkaholique

Ten strzał z bloga stylisty Seliny Lake również przykuł moją uwagę. Chociaż ten ekran okna jest nieco mniejszy, uważam, że jest równie radosny.

Źródło: Selina Lake

Jeśli wolisz nie zakryć okien (lub zablokować żadne światło przed przybyciem do małej przestrzeni), prostym, radosnym gestem jest przyklejenie preferowanej kartki świątecznej lub fotografowania do dużego, zawieszonego na ścianie lustro. Połącz zdjęcie z komunikatem Yuletide, jak widać w tym ujęciu z blogu języka francuskiego Armand i Louise.

Źródło: Armand et Louise

Nie pamiętaj o innych zmysłach! Obiektowanie zapachu jest prostą metodą tworzenia radosnego nastroju w domach zarówno dużych, jak i małych. Osobiście lubię pomandery. Są nie tylko całkiem do wyświetlenia; Zwiedź i zapach cytrusowy zapewniają, że są uroczym naturalnym odświeżaczem powietrza. W celu uzyskania wskazówek dotyczących dokładnie tego, jak je wykonać, a także przechowywać, sprawdź wskazówki z blogu proste ukąszenia.

Źródło: proste ukąszenia

Another recipe to make your home odor joyful is this simmering “potpourri” from Half-Baked Harvest. (Best for when you’re holding a gathering on a chilly day or evening!)

Source: Half-Baked Harvest

Or, if all of that seems like as well much work, do as I do as well asKup swój preferowany zapach świąteczny w formie świecy. Fantastyczna rzecz w życiu w małej okolicy jest trochę długa, więc tylko jedna świeca jest często potrzebna! Moimi osobistymi faworytami są śnieżna sosna i jodła balsam, a także trzaskające świece opałowe i ember z Indigo.

Źródło: Indigo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *