Niezupełna piwnica

nic się nie dzieje w tym tygodniu, a także nie oferuję wyjątkowo dobrze. Kimberley (jeden z naszych redaktorów H&H, a także innego blogera) zmotywowała mnie do świętowania stoiska, a także marzy o czymś, co nie związane z piwnicą. a także właśnie tutaj jest:

Ten dom to moja najnowsza obsesja. Przejeżdżam to od wielu lat, gdy zabieram Old Highway 3 z powrotem do Toronto z domu moich rodziców. Każda podróż wygląda gorzej, jednak mimo to podoba mi się. Na koniec zrobiłem kilka zdjęć, a także pokazałem jednego z naszych profesjonalnych fotografów (którego zapoznałem się z dokumentem Grey Gardens z 1975 roku. Dokładnie ten sam dom, który był ostatnio w wiadomości Edie Bouvier Beale, z udziałem Drew Barrymore, a także Jessica Lang). Jego odpowiedź: „Masz tutaj swoje własne szare ogrody”.

Sprawdź zdjęcia prawdziwych „szarych ogrodów” w New York Times, a także decydujesz:

Tutaj możesz zobaczyć ujęcia wewnętrzne. Rzecz w tym, że nie przywróciłbym go do dawnej chwały, jednak zaktualizowany lub współczesny wygląd.

Moim ulubionym domem wiejskim jest projektant wnętrz Darryl Carter i został opublikowany w Elle Decor. Spójrz na to piękno. Jeśli to nie jest inspirujące, nie rozumiem, co jest:

To prawda, że ​​zadanie Reno byłoby prawie niemożliwe, a także zdecydowanie bardziej zniechęcające niż bit piwniczny Reno, który jestem tak sfrustrowany. Jednak marzenie jest konieczne, szczególnie gdy twoje życie jest pokryte pyłem płyt kartonowo -gipsowej.

Kredyty fotograficzne:
1. Meg Crossley
2. The New York Time Gardener Show, Photography autorstwa Sally Quinn
3-5. Darryl Carter Country House, Fotografia Simona Uptona, opublikowana w Elle Decor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *