Jak zaktualizować tradycyjne przestrzenie jadalni

, są często najbardziej formalnymi częściami naszych domów, co oznacza, że ​​są to obszary, które najbardziej wymagają. Nie oznacza to jednak ostrzeżenia na zupełnie nowym zestawie gastronomicznym lub innych zmianach bitystycznych. Zamiast tego są cztery łatwe, niedrogie metody modernizacji tradycyjnej przestrzeni jadalczej, która wywiera ogromny wpływ.

1. Ułóż linensadowanie kilku biegaczy do stołu, albo na jednym, albo na obrusie, nadaje żywą atmosferę Boho. Jest to również niedroga i fascynująca metoda dodawania kolorów, a także wzoru do pokoju.

2. Wyprowadź wizualną stopę zainteresowania, dodając kilka współczesnych krzeseł do mieszanki, w jasnym bieli lub silnym odcieniu. Jest to jeszcze jedna metoda wprowadzenia koloru do zestawu wszystkich drewna, a także niedrogą metodę składania stylowego stwierdzenia.

3. Zapewnij swojemu żyrandolowi współczesny tradycyjny żyrandol z małymi odcieniami, może wyglądać zarówno duszno, jak i przestarzały, szczególnie w połączeniu z tradycyjnym zestawem do jadalni. Samo wyeliminowanie odcieni, a także opuszczenie podmiotowych żarówek, jest super współczesnym alternatywą – a także jest bezpłatna!

4. Porzuć rugconsider, który zwinął dywan, a także go przechowować lub używając w jeszcze jednej przestrzeni-gołe podłogi są bardziej wyluzowane, a także zrelaksowane. Jeśli gołe podłogi nie są twoim stylem, spróbuj umieścić kolorowego lub graficznego biegacza równolegle do zestawu jadalni, aby uzyskać współczesny asymetryczny wygląd, jak pokazano powyżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *