Steve Tasks 1955-2011

Obudziliśmy się z niefortunną wiadomością, że współzałożyciel Apple, a także byłym dyrektorem generalnym Steve Tasks zmarł w wieku 56 lat po swojej długiej walce z rakiem.

Kiedy ktoś dobrze znany umiera, gwiazda popu, postać sportowa lub inna celebrytka, w naszej kulturze powszechnie jest publiczne wylanie smutku. W niektórych przypadkach wydaje się to nieco przesadzone. Niezależnie od tego, czy go podziwiałeś, czy nie, niewielu sugerowałoby wpływ, jaki Steve zadania miał na nasze codzienne życie.

Nie wierzę, że kiedykolwiek omówiliśmy śmierć rynkową w ciągu 15 lat zautomatyzowanego domu w Internecie, jednak musisz tylko spojrzeć na metodę, którą iPad, a także iPhone, były wiodącym kontrolerem automatyzacji domu w kilku krótkie lata, ponieważ ich stworzenie, aby zobaczyć blask człowieka.

Apple ujął to na swojej stronie dziś rano – „Apple stracił wizjonerskiego, a także innowacyjnego genialnego, a także świata, straciło niesamowitą istotę ludzką. Ci z nas, którzy mieli szczęście zrozumieć, a także pracować, a także pracują Steve stracił drogiego dobrego przyjaciela, a także inspirującego mentora. Steve zostawia biznes, który tylko on mógł zbudować, a jego duch będzie na stałe podstawą Apple. ”

www.apple.com/stevejobs

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *