Warto Dream D.C. Townhouse

I kiedy sprawdziłem artykuł, który doradził właścicielom domów, aby inwestowali w buty projektantów. Kiedy zaoferowali swój dom, spór się nie zgadzał, odzyskali inwestycję, gdy nabywcy ślinili się nad szafą Louboutins, a także odpowiednio zwiększyli swoje oferty. Wierzyłem, że to głupia koncepcja – który kupuje dom oparty na szafie czyjegoś butów? – aż do zobaczenia tej kamienicy D.C., a także chciałem kupić nie tylko dom, jednak sposób życia, który sobie z tym idzie.

W mojej fantazji powróciłem z mojego zadania politycznego o dużej mocy, ale pod względem politycznym, a także cieszyłem się przed obiadem kieliszkiem wina na tym różowym pufie w przestrzeni życiowej, słuchając gustownego klasyki lub jazzu. (Nieważne, że zwykle nie mogę znieść jazzu ani polityki.) W połączeniu ze ścianami rumieniącego się, brudna zwiększona tapicerka na krzesłach kosmicznych jest kobieca, ale nie tak dobrze – tak jak moja fantastyczna koncepcja mody.

Następnie zadzwoniłbym na podwójne piekarniki, aby jednocześnie obsługiwać obiad, a także deser, być może podczas wychodzenia z przekąskimi, a także Bons Mots do kilku kumpli nad wyspą.

Albo moglibyśmy mieć mieszane napoje w tej przestrzeni siedzącej dostępne z tyłu domu. Oczywiście spożywam kawę przy tym stole narożnym, a także pogratulować sobie, że jestem wystarczający, aby wybrać pomarańczowy schemat kolorów. (Choć historia kredytowa jest zdecydowanie zależna od projektanta Barry’ego Dixona, który w 2009 r. Podjął obszerną remont domu w 2009 r.)

Wybrałbym lekkie czytanie na dobranoc z mojej kolekcji pierwszych edycji nowojorskich, zanim dryfowałam w efektownej, ale zachorowej sypialni. Gdybym nie mógł zasnąć w tym, zawsze jest pozostałe pięć sypialni (w tym ta w całkowicie wyposażonym mieszkaniu nad garażem).

Zatrzymany taras z tyłu domu byłby idealną lokalizacją do potknięcia bagiennych lat D.C. Zakładam, że są nieuniknioną częścią miasta, nawet w moich snach.

W jakich domach (lub stylu życia) marzysz o wejściu?

Kredyty fotograficzne: 1–5: Światowa Realty Sotheby

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *