Oomi wprowadza Discovering House Automation System

w pracach, biorąc pod uwagę, że 2013, OOMI jest teraz przygotowany do wystawienia się na świat, ponieważ kilka godzin temu wprowadza się w CES, a także na Indiegogo.

Zespół OOMI wyjaśnia swoje dzieło jako pierwszy kompletny system automatyzacji domu, który koncentruje się na odkrywaniu zamiast programowania, a także twierdzi, że to również pierwsze, aby utworzyć akcesoria szczególnie, aby ułatwić konfigurację, jak i używanie.

OOMI opiera się na sieci Z-Wave razem, zapewniając jej dostęp do ponad 1200 mądrych gadżetów domowych po wyjęciu z pudełka. Twórcy złożone zarówno z urządzeń wykonanych na zamówienie, jak i sprzętu, twierdzą, że są one szczególnie skupione na trzech obszarach domu-jego bezpieczeństwie, teatrze domowym, a także atmosfery.

Kostka Oomi uruchamia silnik inteligencji Oomi IQ, który jest sercem systemu. Kostka również ma kamerę IP (z noktowizją), czujniki bezpieczeństwa ruchu /audio, a także blaster 360 ° IR do kina domowego i kontroli klimatu.

Oomi IQ uczy się w podobnej metodzie do gniazda, próbując znaleźć indywidualne dane wejściowe, a także wzorce. Następnie zamienia je w inteligentny harmonogram automatyzacji, prosząc o autoryzację właściciela domu, zanim naprawdę ją wdroży. Jednak Oomi jest znacznie mądrzejszy. OOMI IQ wykorzystuje szerszy zestaw punktów danych niż o wiele bardziej ograniczone odkrywanie kuzynów. To musi; Zarządza całym domem, a także nie jednym punktem ogrzewania lub chłodzenia. Te punkty danych obejmują komentarze z czujników połączonych bezpośrednio z Oomi, a także źródła danych innych firm, takie jak pogoda, wysokiej jakości powietrze, a także interfejsy API ruchu.

Tap-and-Touch to tablet poświęcony konfiguracji, a także zarządzanie Oomi. System ma 7,1 -calowy ekran IPS z rozdzielczością 1280 x 800. Wykorzystując mocno dostosowaną wersję Androida 4.4, pozwala jednostce dodać wiele akcesoriów Oomi do swojego systemu w mniej niż minutę, a także na niestandardowe aplikacje dodawane również do zarządzania gestami.

Zapytaliśmy zespół OOMI, czy technologia opiera się zarówno na RFID, jak i opowiedziano nam…

Tap-and-Touch to mieszanka RFID, a także opracowaliśmy aplikację. Wykorzystaliśmy mieszankę do osiągnięcia korzyści OOMI, a także połączenia RFID do konfiguracji, rekonfiguracji, a także funkcji samouczka (choć dwa ostatnie można uzyskać również za pomocą różnych aplikacji, które opracowali również dla OOMI ).

Trzecim elementem sprzętowym jest pasmo OOMI, oddany kontroler OOMI IQ z dodatkiem snu, a także funkcji śledzenia ćwiczeń. Oprócz Androida zużycia Oomi zrzeka się przyszłego wsparcia dla Apple (i HomeKit).

Dodatkowo nadchodzą również cztery moduły sprzętowe Oomi. Streamer OOMI to chromecast Google, taki jak cyfrowy odtwarzacz Dongle HDMI Dongle, który umożliwi OOMI oferowanie wielopokojowego wideo HD, a także strumieniowanie materiałów audio, a także kontrolę.

Możesz zautomatyzować swoje urządzenia, jednocześnie śledząc ich zużycie energii w prawdziwym czasie za pomocą modułu wtyczki OOMI Bit Z-Wave. Powietrze Oomi mocuje się z tyłu kostki Oomi, a także mierzy temperaturę, wilgotność, a także cząstki cząstkowe, podczas gdy żarówka Oomi będzie oferować 16 milionów kolorów do alternatywnej kontroli oświetlenia.

Oomi State, ich system jest skierowany do osób w Australii, Chinach, Europie, Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych. Ich zestaw startowy zawierający bramę Oomi Cube, Plug Oomi, a także tablet z Tap-and-Touch ma również za 449 USD Jak oferuje się w pierwszej połowie tego roku. Sprawdź poniższe linki, aby odkryć więcej, wrócić zadanie lub złapać zestaw startowy zniżki na indiegogo.

oomihome.com: oomi na indiegogo

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, jak my na Facebooku lub zapisz nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości za pomocą wiadomości e -mail, bezpośrednio do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *