Crestron Release Free iPhone App

iPhone i iPod Touch nadal udowadniają platformę z wyboru dla programistów automatyzacji domowej. Teraz wysokiej klasy firma inteligentna domowa Crestron wydała własną aplikację, która umożliwia zarządzanie i kontrolę klimatu, oświetlenia, odcieni i systemów bezpieczeństwa przez Wi-Fi, a nawet sieć komórkową.

„Aplikacja Crestron zapewnia w pełni zintegrowaną kontrolę z Apple® iPhone ™-teraz dostępna za darmo z iTunes® App Store, Crestron Mobile na iPhone’a utrzymuje połączenie Crestron, gdziekolwiek jesteś. Intuicyjny interfejs graficzny umożliwia bezproblemową kontrolę i zarządzanie klimatem, oświetleniem, odcieniami i systemami bezpieczeństwa. Zobacz status pokoju i urządzenia oraz dostosuj funkcje sterowania w pierwotnym miejscu zamieszkania, domu wakacyjnym i biurze w czasie rzeczywistym, komunikując się za pośrednictwem sieci komórkowej 3G lub Edge (lub Wi-Fi, jeśli jest dostępny).

Crestron Mobile na iPhonie rozmawia bezpośrednio z domowym systemem sterowania bez oprogramowania zewnętrznego lub serwerów zewnętrznych. (Interfejs musi być również zaprogramowany do systemu sterowania przez autoryzowanego dealera Crestron.) Wszelkie aktualizacje lub zmiany w programie sterowania są automatycznie wysyłane do iPhone’a po uruchomieniu aplikacji, a nowe lokalizacje są łatwo dodawane, otwierając „Połączenia” Strona na iPhonie. Crestron Mobile jest kompatybilny z oryginalnym iPhone’em, iPhone 3G i iPod® Touch.

W przypadku instalatora Crestron Mobile for iPhone jest w pełni zintegrowane z oprogramowaniem do programowania Crestron, w tym SystemBuilder ™, VT Pro-E i Simple ™. Interfejs iPhone łączy się z systemem sterowania Crestronem, tak jak każdy dotykinowy w systemie. Niestandardowe projekty GUI i ustawienia programu są wdrażane dokładnie takie same, jak każdy inny moduł sterujący bez żadnych kosztów ”

www.crestron.com: komunikat prasowy Crestron Mobile

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *