Zobacz zapierający dech w piersiach wynik Reno o wartości 800 000 $

Ten łaskawy dom Century znaleziony w Montrealu Lachine Borough wyrastał swoje zamknięte pokoje i niegdyś modne wykończenia. Projektantka Mélanie Cherrier wyobrażała sobie znacznie bardziej zaawansowaną przyszłość na przestrzeni, z podłogami belle epoque szachowniczką, niepomalowanymi drewnianymi akcentami, a także kryształowymi żyrandolami w kuchni. Rok, a także 800 000 $ później, osiągnęła to właśnie dla właścicielki domu Karine Borris, a także jej czworo dzieci. „Zdecydowałem się na styl francuski, ponieważ jest to klasyczny, a także prosty w tym samym czasie” – wyjaśnia Mélanie. „Moim celem było jak najwięcej ochrony dziedzictwa”. Wybierz się na wycieczkę online po wspaniałym domu Century poniżej.

Wszystkie okna zewnętrzne i powięzi zostały wymienione. Harmonijne połączenie poślubia łupkowy dach z metalowym nad gankiem.

Kiedy marmur okazał się równo kosztowna, projektantka Mélanie Cherrier wybrała na dużą skalę płytkę ceramiczną do powtórzenia podłogi godnej Château przy wejściu. Lustrzane drzwi ożywiają dwa nowe wbudowane szafy.

Z czwórką dzieci Karine nalegała na trwałą skórzaną sofę, jednak Mélanie nie wiedziała, że ​​przestrzeń życiowa wyglądała również na klub. Dodała dywan diamentowy, a także kwiatową poduszkę do miękkości. W Internecie kupiono stolik kawowy, a także zwieńczony dokładnie tym samym kwarcem, co kontrakty kuchenne dla ciągłości.

Wdzięczne nogi Cabriole sprawiają, że to małe czarne biurko jest wystarczające do formalnej przestrzeni życiowej. Graficzne krzesło kablowe, a także vintage lampa zadaniowa w górę obszaru.

Dwa żyrandole wiszące nad wyspą kuchenną-pobłażanie za 1500 USD za sztukę-a także stolce Bentwood zapewniają obszar romansu w stylu bistro.

Karine wyrzuciła niestandardowe wstawki szafki, a Lowers namalowane w Coventry Gray Benjamina Moore’a (HC-169), który rozdzierał 24 600 USD, jednak backsplash był oszczędnością za jedyne 8,99 USD za stopę kwadratową. Blaty kwarcowe mają jednak prążki podobne do marmuru, jednak łatwiej jest zachować nieskazitelne. Wykorzystanie dokładnie tego samego wykończenia, co szafki do odmiany kaptura, zmiękcza wygląd.

W jadalni bliźniacze wbudowane szafki z breakfront flankujące okno wykuszowe są wdzięcznymi przypomnieniami o dziedzictwie domu. Mélanie miała niestandardowe nagłówki nad szafkami, aby zapewnić im więcej rozróżnienia architektonicznego.

Mieszanka otwartego i zamkniętego przechowywania, a także susząca pręta schowana pod półkami, jest stylowa, ale funkcjonalna. Zatrzymanie podkładki, a także suszarki w niestandardowych szafkach z podłogi powoduje wypolerowany efekt.

W łazience dla dzieci wzorzyste płytki podłogowe cementowe oraz niestandardowe próżność są urocze, rustykalne akcenty. Ściana galerii taniej fotografii dodaje osobowości.

Karine początkowo pragnęła starzejącego się wniosku o cement na ścianie za łóżkiem, aby rozgrzać pierwotną sypialnię, jednak cytat był równie wysoki, a także oznaczałby czterodniowe opóźnienie. Zamiast tego Grey Paint podkreśla ścianę, wtapiając się w tonalny zagłówek, a także subtelnie kontrastując z jasnym żyrandolem. Perforowane rolety są schowane pod walencjami okiennymi, aby uzyskać czysty wygląd.Kiedy designerska wanna z marki [okazała się], a także kosztowna dla podstawowej łazienki, projekt podłogi, a także urządzenia były przystępnym kompromisem. Porcelanowa płytka podłogowa miodu naśladuje marmur, jednak kosztuje jednak tylko 10 USD za stopę kwadratową.

Ogromne oszczędności kosztów w głównej łazience pochodzą z ceramicznych płytek Star-Motif, które wynoszą prysznic. Mélanie podziwiała nieco starzejący się wygląd druku. „Byli niedrogo, ale nie wyglądają na to. Druk jest naprawdę dobrze wykonany ”-mówi. Światło globu szkolnego miało 17 USD. Mélanie zaprojektowała niestandardową próżność w stylu Louis XV, aby wyglądała jak zabytkowe francuskie meble.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *