Worlds Pierwszy dedykowany sklep eCommerce Zigbee

Vesternet uruchomił to, co opisują jako pierwszy dedykowany sklep eCommerce na świecie. Dzięki znacznej gamie produktów wyposażonych w Zigbee oraz własnej nowo opracowanej Zigbox Ethernet Gateway i internetowej interfejs użytkownika Zigbytes, strona z pewnością będzie interesująca dla Automatorów domowych. Czytaj dalej, aby uzyskać pełną wersję.

„Vesternet dzisiaj oficjalnie wprowadza na rynek pierwszy dedykowany sklep eCommerce Zigbee – sprzedaż narzędzi programistycznych, komponentów, certyfikowanych produktów i platformy zarządzania urządzeniami Zigbee.

Vesternet opracował dwa podstawowe produkty: Zigbox-kompaktowa brama Zigbee Ethernet Plus Zigbytes-interfejs użytkownika oparty na sieci. Razem tworzą kręgosłup dowolnej sieci: Zigbox gromadzi dane czujników… i Zigbytes przedstawia je online.

Następnie użytkownicy kupują i wtyczni zygbee zygbee, aby zbudować własne unikalne rozwiązanie. Mogą to być gniazda zasilające, termostaty, drzwi/okno, wykrywacze dymu i wiele innych.

W rezultacie użytkownicy końcowi mają 24/7 dostępu do swoich urządzeń Zigbee, a ponieważ nowe certyfikowane produkty są wydawane z wielu partnerów Zigbee, z łatwością podłączają się do istniejącej sieci.

Początkowo platforma Vesternet skupi się na inteligentnej energii i automatyzacji domowej. Ale późniejsze wersje będą obsługiwać nowe profile Zigbee, takie jak RF4CE, Automation Building Automation i Healthcare.

Oprócz platformy Externet Platform-dostępne są również indywidualne komponenty i narzędzia dla instalatorów, programistów, ponownych sprzedawców i narzędzi. Statek rozszerzający się na całym świecie z lokalizacji USA i UE. Aby przeglądać sklep Zigbee oraz interaktywne narzędzia domowe i biurowe do projektowania dostosowanej sieci, sprawdź www.vesternet.com ”

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1
Sonoff Universal Zigbee 3.0 USB Dongle Plus Gateway z anteną dla asystenta domowego, otwartego HAB itp.
75 recenzji
24,79 £
Kup na Amazon

2
Aqara Roller Shade Driver E1, wymaga Zigbee Aqara Hub, z harmonogramem i kontrolą głosu, …
49 recenzji
59,99 £
Kup na Amazon

3
Sonoff Zbmini Zigbee Tiny Smart Switch, 2 -Way Light Switch, kompatybilny z Alexą, SmartThings Hub, …
204 recenzje
37,99 £
Kup na Amazon

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *