Wspaniały ręczny druk ptakowy

Nie planowałem publikować o tym bitwie, który Clara, tak jak się ze sobą przygotowałem, ale potem dostaliśmy zdjęcie uśmiechu Jana Nie mogłem jednak pomóc, aby nieco się o tym opublikować – tylko więc zawsze będziemy o tym pamiętać. Oto, co stworzyliśmy: cudowny bitak, łącznie z drukowaniami rękami Clary na dachu.

Był pierwotnie pomalowany na ciemnoczerwony (z HomeGoods, gdzie było to 4,99 USD), jednak babcia jest tak słoneczną kobietą, że wierzyliśmy, że zabawną aktywnością będzie malować go szczęśliwsze kolory, a także oznaczyć za pomocą niektórych ręków Clara Przed wysłaniem go do Zachodniej Wirginii. Właśnie wykorzystaliśmy białą farbę do fasady, a także żółtą farbę na dachu, aby przykryć całą oryginalną czerwoną farbę. Kilka naszych linii było nieco porywczych, kup, uważam, że to część uroku.
Nasze preferowane filmy

Potem pokryłem dłonie Clary białą farbą, a także czterokrotnie bawiliśmy się, rozbijając je w dach (dwa nadruki praworęczne są po prawej stronie, a także dwa odciski lewej ręki są po lewej). Po wyschnięciu spryskałem go Usunięciem zewnętrznym uszczelniacz, aby chronić go przed aspektami (trzy cienkie płaszcze pomogły mi poczuć się, jakby był tam dobrze zamknięty), a następnie podpisaliśmy dno Sharpie, a także dodałem datę.

Trochę później mama Johna, a także tata zabrali go do domu Babci, a także zrobiła jej urocze jej zdjęcie. Clara lubiła patrzeć, jak Babcia trzyma swoją kreację dla ptaków, a także jestem bardzo wdzięczny, że musimy razem zrobić tak zabawny prezent.

Jeśli szukasz prostych prac, które obejmują odciski dłoni, nasi dobrzy przyjaciele w Youth Magic mają mnóstwo młodych koncepcji pracy, które są bardzo urocze. Jesteśmy szczególnie oczarowani kartą dłoni truskawkową, ręczne rzemiosło motyla.

Czy robicie obecnie jakieś dzieciaki? Czasami są to moje preferowane prace ze wszystkich.

Więcej postów z młodej miłości domu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *