Poli-Lock przekształca istniejące zamki w Z-Wave

Duńska firma Poly-Control wprowadziła nową bezprzewodową blokadę drzwi Z-Wave, która retro do istniejącej zamka cylindrycznego, Deadbolt, Magnety może być obsługiwane z dowolnego miejsca na świecie.

Pol-Lock można kontrolować zdalnie za pośrednictwem aplikacji na smartfony iPhone’a lub Android, interfejsu internetowego lub klawiatury Poly-Control, Poly-Pad. Bateria napędzająca jednostkę powinna trwać od 2 do 3 lat, a twórcy twierdzą, że jest to najmniejszy zamek drzwi Z-Wave na rynku. Podczas gdy blokada i klawiatura są oparte na Wave Ze-Wave, integrują się również z innymi technologiami bezprzewodowymi, takimi jak NFC, RFID, Bluetooth i Wi-Fi.

Sprawdź poniższy film, aby uzyskać przegląd reto dopasowania Poly-Lock.

Wprowadzenie Poly-Locka w zaktualizowanym projekcie umożliwiającym nowe protokoły, poli-Control po raz kolejny udowodnił, że projektowanie i przyjazność użytkownika można z powodzeniem połączyć. Podczas gdy obecne blokady drzwi bezprzewodowych działają tylko w niektórych krajach, Poly-Lock pozostaje jedynym bezprzewodowo sterowanym zamkiem drzwi, który ma być zamontowany na dowolnym istniejącym blokadzie drzwi na całym świecie.

Pol-Lock został pierwotnie wypuszczony jako rozwiązanie oparte na fali Z kompatybilne z protokołami Bluetooth, NFC i RFID. Henning Overgaard, CEO w Poly-Control, wyjaśnia, że ​​dodanie opcji połączenia za pomocą Wi-Fi o niskiej mocy pozwala użytkownikowi korzystać z istniejącej sieci domowej:

„Umożliwia to bezpośrednie połączenie między smartfonem użytkownika a Poly-Lock, co eliminuje kłopot konfigurowania i łączenia się przez bramę”-wyjaśnia dyrektor generalny dodający, że Poly-Lock agreguje dane, gdy drzwi są otwarte i zamknięte.

„Informacje te są wysyłane przez router i można uzyskać online za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej, co daje natychmiastowy przegląd tego, kto dostęp do twojego domu, kiedy i jak długo pozostały”.

Poly-Control.com: Więcej artykułów Z-Wave: Więcej artykułów bezpieczeństwa

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet otrzymywać te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *