Przebudowa piwnicy

Jestem niechętnym renowatorem. Zadanie jelit, a także Redux mojego 130-letniego wiktoriańskiego rzędu w Bit Portugalia w Toronto, pojawiły się w problemie House & Home w październiku 2003 roku, „Diary of a Mad Renevator”, a potem, że przysięgałem, że zrobiłem to Nigdy więcej nie rób tego ponownie. Kim są ci właściciele domów, którzy wyrażają dom, tylko po to, aby go zaoferować, a także kupują jeszcze jeden zrzut, ponieważ tęsknią za „projektem”? Po prostu nie mogę tam iść. A tak, dla Gal, która mocno położyła za sobą swoje dni Reno, wymagało czegoś całkiem wspaniałego, aby poważnie uwierzyć w ostateczną granicę: remont piwnicy.

I to było:

Wierzcie lub nie, jest to piwnica, a także to, co piękno – tak czyste, a także zorganizowane, dobre światło, wyjątkowo niewiele grodzi, białe i chrupiące, ale z ciemnymi podłogami. Byłem na tej sesji z profesjonalnym fotografem Michaelem Graydonem w okresie letnim 2007 roku, a także podczas programu strzelania, zacząłem marzyć o mojej własnej piwnicy, a także o tym, co może być.

Oczywiście mam o wiele mniej do pracy:

Mała przestrzeń, niskie sufity, dziwne grodzi, jedno bitowe okno jak kamera wideo w otworach wpuszczająca w notatnik naturalnego światła, jak wiesz, jak piwnica wszystkich innych. Jeśli jednak marzysz, nadejdzie Reno – mam nadzieję.

Czy uważasz, że możliwe jest odwrócenie tego obszaru?

I bez kosztów gotówki?

Kredyty fotograficzne:
1. Michael Graydon
2. Meg Crossley

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *