Dealerzy Sonos podpisują NDA – czy to będzie dalej?

Prawie siedem lat temu po raz pierwszy wypróbowaliśmy system Sonos i przyznaliśmy naszą pożądaną nagrodę „Top Tech”. Biorąc to pod uwagę, że staje się to tylko w naszych uczuciach i staje się o wiele bardziej przystępne dla obecnej gry: 3. W zeszłym miesiącu usłyszeliśmy, że Sonos ogłosi coś nowego dla swoich dealerów w ciągu następnego tygodnia lub dwóch. Więc co to może być? Oto kilka przemyśleń na temat tego, co Sonos mógł dla nas czekać…

Wbudowana airplay? Obecnie, jeśli chcesz wysłać dźwięk z urządzenia Apple do strefy Sonos, jest to trochę Kludge. Wymaga uzyskania Express na lotnisku i nakarmienia go na wejściu jednej ze stref. Czas na zbudowanie airplay w każdej strefy Sonos?

Kino domowe? Dźwięk z gry Sonos: 5 (wcześniej znany jako S5) naprawdę przeczy jej rozmiar. Sonos pozwala już skonfigurować je w „parach stereo”, a użycie kilku mniejszych gry Sonos: 3 jednostki dla efektów środkowych i tylnych wydaje się być tak wyraźną rzeczą. Byłyby jednak problemy. Czasami są o wiele bardziej krytyczne w systemach kin domowych, w których nawet małe opóźnienia mogą powodować postrzegane problemy z synchronizacją AV. Prawdopodobnie nic, czego Boffins z Sonos nie mógł się jednak pozbyć.

Duże głośniki? Logiczne postęp w sonos konfiguracji kina domowego byłoby dodaniem wielkich dużych, a nawet głośników na podłodze. I oczywiście będziemy potrzebować bezprzewodowego subwoofera Sonos, aby przenieść wszystko ten punkt do tych konfiguracji 5.1 i 7.1. Zastąpienie potrzeby przekraczania pokoju z drutem głośnikowym byłoby główną atrakcją dla minimalistycznego tłumu.

Integracja inteligentnego domu? Pomimo swojej popularności Sonos nadal nie jest łatwo zintegrowany z systemami automatyki domowej. Czy Sonos w końcu dostarczy interfejsy API do kontroli 2 -Way, a może doda inteligentnego sprzętu domowego, takiego jak Philips RFX9600 Advanced Serial Extender dla Pronto Pro?

Wideo? Prawdopodobnie najmniej prawdopodobne, ale co, jeśli Sonos wchodzi na wideo? Mały strefyer podobny do Roku z HDMI, który przesyła transmisję wideo, a także audio-możemy marzyć!

W Grapevine jest to, że nowy dodatek będzie najdroższą jednostką w całej ofercie produktów. Niezależnie od tego, co jest w dziedzinie Sonos, ciekawie będzie zobaczyć, co przygotuje dla nas nasza ukochana firma audio przesyłania strumieniowego. Daj nam znać w komentarzach poniżej, co chciałbyś zobaczyć w następnej z Sonos.

Dostępne w Amazon

Bestseller nr 1

690 recenzji

Sonos Roam przenośny inteligentny głośnik, (czarny)
Roam1r21blk
Technologia łączności: Bluetooth

179,00 £

Weź udział w Amazon

Salebestseller nr 2

1533 recenzje

Sonos One SL – potężny głośnik bez mikrofonu do muzyki i nie tylko, czarny
Kompaktowy projekt pasuje do każdej przestrzeni i umieszcza go na blat
Airplay 2 na Sonos – Stream dźwięk bezpośrednio z iPhone’a lub iPada i poproś Siri o odtwarzanie Apple Music. Działa z AirPlay 2 na urządzeniach Apple iOS 11.4 i wyższej
Mały, ale potężny SL ma dwa wzmacniacze klasy-D idealnie dostrojone do specjalnej architektury akustycznej

165,00 £

Weź udział w Amazon

Salebestseller nr 3

112 recenzji

Sonos Beam (Gen 2). Kompaktowy inteligentny dźwięk do telewizji, muzyki i innych. (Czarny)
Wzbogacić swoje doświadczenie w żywym basie, krystalicznie czystym dialogu i panoramicznej scena dźwiękowej.
Doświadcz efektu dźwięku przestrzennego 3D z Dolby Atmos.
Stream muzyka, radio, podcasty i audiobooki nad Wi -Fi, gdy telewizor jest wyłączony.

435,00 £

Weź udział w Amazon

sonos.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *