Alertme Energy uruchamia się z Google i British Gas

wow, co za zamach stanu dla Alertme. Właśnie ogłosili partnerstwo z małą firmą internetową, o której mogłeś słyszeć – Google! Ich nowy produkt „Energy” to kombinacja czytnika miernika, bezprzewodowego centrum i dobroci online Powermeter Google. Umożliwi to użytkownikom monitorowanie zużycia energii za pośrednictwem strony głównej IGOogle. Obejrzyj wideo i przeczytaj pełną wersję poniżej.

Cambridge, Anglia-28 października 2009 r.-Alertme, nagradzana domowa usługa zarządzania energią, ogłosiła dziś uruchomienie Alertme Energy, dając konsumentom możliwość monitorowania zużycia energii w domu i działanie na te informacje w celu zmniejszenia rachunków i węgla ślad stopy. Alertme Energy obejmuje łatwy do zainstalowania sprzęt i usługę online, do której można uzyskać dostęp z dowolnej przeglądarki internetowej. Jest również ściśle zintegrowany z Google Powermeter, co ułatwia śledzenie zużycia energii na żywo ze strony głównej IGOogle. Alertme Energy jest prosty w instalacji i ma następujące czynności:

Czytnik miernika przenosi się na miernik energii elektrycznej w domu, monitorując zużycie energii dla całego domu. Brak kosztownej instalacji.

Hub podłącza się do domowego połączenia szerokopasmowego. Łączy to wszystkie akcesoria domowe (takie jak czytnik mierników) z usługą Alertme w Internecie.

Serwis online i pulpit nawigacyjny jest dostępny w dowolnym miejscu, gdzie klient ma połączenie internetowe, od telefonów komórkowych z obsługą internetową po Google Powermeter na swojej stronie głównej IGOogle. Wyraźnie pokazuje zużycie energii w domu i ułatwia dostrzeganie wpływu zmian w czasie, aby zaoszczędzić pieniądze i energię.

„Wielu konsumentów uważa, że ​​nie mogą chronić się przed rosnącymi kosztami energii lub zrobić wszystko, aby powstrzymać zmiany klimatu. Jednak w naszych domach odbywa się ponad jedna czwarta całego zużycia energii, a teraz Alertme Energy zapewnia konsumentom moc monitorowania, kontroli i zmniejszania energii, z której zużywają, oszczędzając pieniądze i zmniejszając swój ślad węglowy ” – powiedział Pilgrim Beart, założyciel i dyrektor generalny , Alertme: „Nasze partnerstwo z Google Powermeter stawia zużycie energii w domu tuż przed tobą za każdym razem, gdy wchodzisz online”.

Alertme nieustannie poszerza swoją usługę online, aby zapewnić konsumentom nowe opcje i funkcjonalność. Obecnie Alertme Energy można wzmocnić, dodając SmartPlugs do automatycznego pomiaru i kontrolowania poszczególnych urządzeń, zapewniając większe oszczędności i wygodę. W przyszłości AlertMe zapewni głębszy poziom szczegółowości i zaoferuje zautomatyzowane, dostosowane rekomendacje, co ułatwia zmianę zachowania i oszczędzanie pieniędzy.

Alertme ogłasza również partnerstwo z Google, stając się pierwszą firmą zajmującą się urządzeniami konsumencką, która współpracuje z Google Powermeter i jedyną z produktem dostępnym w Wielkiej Brytanii. Klienci Alertme mogą teraz uzyskać dostęp do danych w swoim domu za pośrednictwem Google Powermeter lub ich strony głównej IGOogle, oprócz pulpitu internetowego Alertme. Dzięki urządzeniom takim jak AlertMe konsumenci nie potrzebują inteligentnego licznika zainstalowanego przez ich narzędzie do korzystania z Google Powermeter, ułatwiając ludziom wkładanie zużycia energii we własne ręce.

„Połączenie Alertme i Google Powermeter daje konsumentom kompletne rozwiązanie do monitorowania zużycia energii i kosztów w domu”, powiedział Ed Lu, główny inżynier Google Powermeter. „W ciągu zaledwie kilku minut możesz uruchomić alertme i uzyskać widok, gdzie Twoja energia przechodzi przez Google Powermeter, który jest dostępny w dowolnym miejscu, w którym możesz uzyskać dostęp do Internetu. Chcemy umożliwić konsumentom wzięcie informacji o energii we własne ręce i cieszymy się, że możemy ściśle współpracować z Alertme w tej inicjatywie. ”

Alertme niedawno ogłosił próbę z British Gas w celu zapewnienia Alertme Smart Home Energy Products w brytyjskich domach, w tym online kontrolę ogrzewania i inteligentnego pomiaru. Dzisiejsze ogłoszenie oznacza, że ​​klienci mogą teraz kupić Alertme Energy bezpośrednio od British Gas.

„Wszyscy możemy odegrać ważną rolę w walce ze zmianami klimatu, zmniejszając naszą osobistą emisję CO2. Jako dodatkową korzyść, oszczędność energii oszczędza również pieniądze. Dlatego dostarczenie informacji potrzebnych do lepszego zarządzania zużyciem energii w domu jest zatem ważne i uważamy, że Alertme Energy jest idealnym sposobem na rozpoczęcie tego dzisiaj ”, powiedział Gearoid Lane, dyrektor zarządzający, społeczności i nowa energia w British Gas.

Alertme Energy jest teraz dostępny na Alertme.com za 69,00 £ plus 2,99 £ miesięcznie za usługę online. Alternatywnie, konsumenci mogą kupić Alertme Energy z roczną subskrypcją za 99,00 £, zapewniając 12 -miesięczną obsługę za cenę dziesięciu, od Alertme.com lub dzwoniąc British Gas pod numer 0800 1070187. Alertme współpracuje również z dostawcami szerokopasmowymi, firmami energetycznymi i Detaliści w USA, Europie i Wielkiej Brytanii, aby zwiększyć dystrybucję i dać konsumentom więcej sposobów zakupu produktu.

Alertme Energy: Google Powermeter UK Ogłoszenie: Więcej mierników energii oszczędnościowej: [Dzięki Stuart]

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *