HD Connectivity Launch Hdanywhere Modular HDMI HDBASET MATRIX

HD Connectivity właśnie ogłosiło nową gamę wysokiej klasy przełączników macierzy HDMI. Modułowy zasięg HDanywhere został zaprojektowany i zbudowany w Wielkiej Brytanii i jest skierowany do profesjonalnych instalatorów i integratorów.

System jest w stanie przenosić nieskompresowany HDMI, szybki Ethernet, zasilanie Ethernet, CEC i IR nad jednym kablem CAT5E/6. Pełna kontrola przeglądarki IP / Web jest dostępna w nowym systemie operacyjnym systemu i sterowników, między innymi dla Control4, Crestron, AMX i RTI.

Sprzęt można dostosować za pomocą różnych modułów do instalacji i będzie dostępny dla dealerów z marca. Czytaj dalej, aby uzyskać pełny PR i wideo.

HDanywhere Modular to wysoce konfigurowalny przełącznik macierzy HDMI, który umożliwia integratorom na zamówienie systemów dystrybucji HD idealnie dopasowane do indywidualności każdego projektu.

Dzięki opatentowanemu systemowi wymiennych opcji modułów wejściowych/wyjściowych (I/O) integratorzy są w stanie określić, która technologia transmisji sygnału jest używana dla każdej lokalizacji telewizji. Moduły podczas premiery obejmują HDMI, Full HDBASET i HDBASET-Lite, z których wszystkie można mieszać i dopasować w jednym systemie, eliminując w ten sposób kosztowną niewykorzystaną pojemność i niepotrzebną funkcjonalność. Dostępne są dwa rozmiary podwozia: 4 cale / 4 (MOD44) i 8 cali / 8 outów (MOD88). Opcje modułów obejmują:

HDMI (duża prędkość z Ethernet)

HDBASET (5Play 100m) = nieskompresowany HDMI, Fast Ethernet, Power Over Ethernet (POE), CEC i IR na jednym kablu CAT5E/6.

HDBASET-Lite (3Play 70m) = nieskompresowany HDMI, PoE, CEC i IR na jednym kablu CAT5E/6.

Możliwość mieszania i dopasowywania technologii dystrybucji HD umożliwia integratorom na zamówienie macierzy, dostosowane do dokładnych potrzeb projektu. Na przykład lokalizacja Smart TV może wykorzystać pełny moduł HDBASET w celu zapewnienia HDMI, kontroli IR oraz połączenia LAN dla treści online. Druga starsza lokalizacja HDTV, wymagająca jedynie kontroli HDMI i IR, może wykorzystać bardziej opłacalny, ale nadal doskonale odpowiedni, moduł HDBASET-lite. Dwa różne moduły mogą być używane w tej samej matrycy.

W rezultacie można osiągnąć lepsze systemy wartości bez żadnego kompromisu wydajności lub funkcjonalności dla użytkownika końcowego. W przypadku wzrostu skali projektu w celu wyrażenia istniejącego podwozia lub wymagań dotyczących funkcjonalności, wszystkie moduły można łatwo zamienić i przenieść na większe podwozie. Można to tam zrobić, a następnie na miejscu, dzięki unikalnej opatentowanej konstrukcji modułów.

HD Connectivity (HDC) oferuje innowacyjny system jako „najlepszą na świecie matrycę HDMI, jaką kiedykolwiek zbudowano dla integratorów – modułowy, zarządzany i monitorowany”. Całkowicie opracowany, zaprojektowany i wbudowany w wspaniałej Wielkiej Brytanii, zespół modułowy HDC, przeszedł projekt i inżynierię produktu HDanywhere na nowy poziom wydajności, tworząc całą nową klasyfikację systemu dystrybucji HD: „Zarządzana matryca HDMI”.

Modular to także pierwsza matryca, który używa zupełnie nowego systemu operacyjnego HDanywhere: „Heartbeat-OS”, zaawansowane oprogramowanie do zarządzania matrycą zaprojektowane specjalnie dla integratorów. Podobnie jak zarządzany przełącznik sieciowy, panel sterowania Matrix może uzyskać dostęp bezpośrednio lub zdalnie za pośrednictwem IP lub interfejsu internetowego. Integratorzy mogą przeglądać informacje w czasie rzeczywistym do analizy systemu Heath, odległości kablowej, przepustowości łącza i integralności, błędów i innych diagnostyki. Możliwe jest również modyfikowanie, tworzenie kopii zapasowych i przywracania konfiguracji IP, EDID, CEC, przypisania portów i oprogramowania układowego. Powiadomienia o alertach e-mail mogą być zaplanowane dla regularnych raportów zdrowotnych systemowych lub ustawione na uruchomienie kluczowych zdarzeń, takich jak automatyczne odtwarzanie po awarii zasilania lub nieautoryzowana zmiana konfiguracji.

Chris Pinder (dyrektor zarządzający HD Connectivity): Naszą ambicją było zbudowanie w Wielkiej Brytanii, najlepszej matrycy HDMI na świecie. Nie tylko z poczucia patriotycznej dumy, ale z silnego pragnienia zobaczenia własnych projektów i innowacji zbudowanych do jakości, którą przewidywaliśmy. Utrzymanie modułowego projektu w Wielkiej Brytanii oznaczało, że od koncepcji, projektowania, przez produkcję, byliśmy w stanie ostre skupienie się na jakości i dbałości o szczegóły, które ogólnie stają się znacznie rozcieńczone podczas pracy z dalekim wschodem. Modular to naprawdę nowa klasa produktu w kategorii dystrybucji HD, pięknie wykonana z wydajnością. A ponieważ każdy system jest zbudowany przez integratora, jest to sama definicja niestandardowej instalacji.

Natychmiastowe przełączające źródło napędów IP są bezpłatne dla wszystkich głównych systemów sterowania, w tym Control4, Crestron, AMX i RTI. Wszystkie komponenty systemu są sprzedawane osobno; Podwozie, moduły wejściowe, moduły wyjściowe i opcje odbiornika. Wszystkie moduły i odbiorniki telewizyjne zawierają POE, co oznacza, że ​​osobny zasilacz nie jest wymagany.

Seria modułowa to profesjonalna oferta, a początkowa cena detaliczna wynosi 3500 £ za matrycę 4×4. Łączność HD twierdzi, że mogą zapewnić inne 4 konfiguracje urządzeń wyjściowych wejściowych z 499 GBP.

Hdanywhere.co.uk: Więcej artykułów dystrybucyjnych AV

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet otrzymywać te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *