Aplikacja Windows Phone dla Honeywell Evohome System

Zautomatyzowany czytnik domowy David Horn właśnie wydał bezpłatną aplikację Windows Phone do systemu sterowania Honeywell Evohome.

Ta aplikacja umożliwia europejskim użytkownikom Honeywell Evohome na zdalne kontrolowanie systemu ogrzewania i ciepłej wody z telefonu przez Internet.

David mówi nam, że jego aplikacja jest całkowicie komplementarna (bez reklam) i został napisany po prostu dlatego, że był sfrustrowany, że Honeywell sam go nie dostarcza. Mówi nam również, że robi wszystko, co aplikacje na Androida i iPhone’a mogą zrobić plus trochę więcej.

Funkcje obejmują możliwość przeglądania, kontroli i zastępowania temperatur wszystkich stref i gorącej wody. Dostęp do obiektu „Boost” oraz szybkie działania, takie jak „Ogrzewanie”, „Away”, „Day Off” itp.

Aplikacja Davida jest kompatybilna z systemami Evohome pierwszej i drugiej generacji, a także z termostatami Wi -Fi z pojedynczą strefą (niezależną lub jako część Evohome).

Sprawdź poniższe linki do aplikacji oraz na nasze forum kontroli grzewcze.

Windowsphone.com: Omów tę aplikację na naszych forach kontroli grzewczej

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości za pomocą wiadomości e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *